Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace :)


honzin406

Recommended Posts

to schema v odkazu neni verze se senzorem, pokusim se ho nekde vyhrabat

kdyztak to pod palubkou zkus vyfotit, jak to vypada, takovou fotku jako jsem posilal ja pres SZ at vidime co a jak

jinak muze byt problem bud v motorku na kolecku prerusovace, takze pro jistotu vyndat i ten moturek a zkontrolovat ho uvnitr prevodovky, zda je vse OK, pak mohl odejit senzor na skle, ale to by asi nevypalovalo drat u packy ( mimochodem kterej drat shorel, je na nem citelny cislo, nebo aspon na jake pozici konektoru packy byl zapojen, nejlepe opet foto) no a pak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ferry:

Tak je to ten kontakt s tím modrým koncem a cerný kabel .. ten uz tam je ale neorigo ode me kdyz jsem se snazil kabel vymenit ale nedosel jsem az ke druhemu konci toho kabelu . Puvodne byl takový ruzovofialový , jelikoz na nem izolace seskvarila tak nevim jeho císlo ..

post-23893-14109626574753_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi poznatky jsou takove ze drat vedouci z packy jde asi primo do rele ptz k rele vede ten samy drat a je na nem izolace roztavena ...... bohuzel vubec nevim jak sundat ten plast co v nem jsou rele ... vypada to ze je to na 2 sroubech ale oba jsem povolil a nejde s tím hnout abych se dostal na ten konektor co se do nej zasouva rele ... Jinak pokud jsou sterace zapojene u motorku a packa v poloze 0 tak sterace stírají porad konstantní rychlostí a pokud jedno ze 2 cerných rele vyndam at rele 1 nebo rele 2 sterace nestíraji . jsem na to proste kratkej ....

post-23893-14109626592564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak z ty pozice 5B, kterou jsi opravoval jde skutecne +12V k relatku, ktere prepina rychlosti stirani, zaroven jde i signal do senzoru deste, ze se ma zapnout. takze je mozne, ze by byla spatna civka v jednom z tech relatek, ktera by zpusobila to zahoreni.

zkus je obe vyndat a zmerit civku, zaroven prohlidni i kontakty v patici, pro civku jsou na pozicich 1 a 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prosím te budes vedet od kam vede ten drat z packy .. jestli prímo opravdu do rele. Jestli mas prosím schema zajímalo by me jak presne to funguje a co se deje kdyz sterace funguji jak maji a ja je zapnu co se tedy v tom obvode stane .. co kam atd... nerozumim tomu jaktoze drat od packy je prerusený a sterace porad stíraji ...?

jinak ten drat jsem napojil ale je odizolovanej a nemuzu se na nej dostat abych ho vymenil ..prístup jako k penezum:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...