Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevyzdvihnute auto/nevyplatena oprava


crazybiker

Recommended Posts

Stejne blbost ne.....

Vzdyt to nedava rozum

Zakaznik nema cim platit a necha mi teda doklady od auta ????

A co s tim udela?

Jako ze mu zustane auto ktere nikde neprepise na sebe???

Nebo na srotak???

Ja nevim,ale mne to proste palice nebere........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda fakt cumim... :o

to ako typek isiel vlakom domov do RS pre velky TP???

velky TP ostava predsa doma... keby tak maly TP tak to chapem...

no nic no, kazdopadne drzim palce, ale to ze mas velky TP nic neznamena...

majitel moze kludne nahlasit stratu a hotovka. bud opatrny, bo z takejto

situacie moze byt problem. verim vsak ze vsetko dobre dopadne...

daj vediet ako si dopadol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale týpek nemal čím zaplatiť, tak preto aj veľký TP. Od iných vTP nepýtaš, či?

No tak TP má na rozdíl od peněz nulovou hodnotu a kromě toho si nedovedu představit, že by mě někdo v servise požádal o zálohu ;)

[upravil dne 1/8/12 21:58 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím více příspěvků od Crazybiker čtu, tím víc mě ten člověk udivuje. Budu muset jednou zajet na sraz na Slovensko abych ho poznal. Bohužel letos mi to nevyjde. Kdyby ovšem po mě chtěl můj mechanik \"velký techničák\" tak bych s ním taky skončil. Opravdu zajímavá metoda :myslim Ono teda odtáhnout někoho, kdo nemá peníze a pak mu ještě opravit bez zakázkového listu auto za docela dost peněz je taky zvláštní. No prostě se nestačím divit :o

Zajímavé čtení na večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapyyy, někteří tady žijete asi na jiné planetě, aspon tady kolem OVA je takových maníků jako crazybiker něúrekom..., jasně, nemělo by to být, ale je to tak :roker

Myslím, že náš region razovity nebude až takovou vyjímkou, ale možná se pletu, situaci jinde neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na jiné planetě žije spíš asi on, když si myslí, že pokud dělá načerno, že se v případě problémů nečeho domůže legálním prostředky určenými pro případ těch, kdo dělají oficiálně...

I když, nedávno byl taky v novinách případ, který pobavil, tuším dokonce také ze Slovenska, kde dealer marihuany přišel na policii oznámit, že mu zákazník nezaplatil :D jo, ty region razovite dokážou pobavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý ten příběh se mi zdá nějaký divný .:myslim Dostaneš velký TP - kdy? to vozí sebou v autě TP ?,nemá ani na zálohu ,tudíž se dá očekávat , že nezaplatí ani celkovou cenu ,nezajímá ho ,co se děje s jeho autem ... Do takového kšeftu , bych určitě nešel . Něco tu nehraje .

Toto bych neudělal ani sousedovi nebo znamému,natož cizímu ,obzvláště když se jedná o výměnu motoru a né nějaké prkotiny.

Nebo se jen chtěl majitel zbavit starého šrotu bez poplatků .

Ale držím palce ať to dopadne dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na jiné planetě žije spíš asi on, když si myslí, že pokud dělá načerno, že se v případě problémů nečeho domůže legálním prostředky určenými pro případ těch, kdo dělají oficiálně...

I když, nedávno byl taky v novinách případ, který pobavil, tuším dokonce také ze Slovenska, kde dealer marihuany přišel na policii oznámit, že mu zákazník nezaplatil :D jo, ty region razovite dokážou pobavit.

taky nahoře píšu, že může jen čekat,až si pro to příjde..., holt riziko tohoto podnikání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim par slov by som k tomu napisal, ale je to verejne.... kto cita moje prispevky,ako tu viacery sponinate tak pochopite proc a ako.... to je ted jedno... nedosiel som rozoberat moje riziko, dosiel som rozoberat ako s tym pohnut.... cakam posledny tyzden, aj tak nemam cas ted to nejak riesit, pak to zacnem riesit inak, ale zatial co som zistil,tak je to este komplikovanejsie nez som si myslel.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak s tím pohnout, to záleží především na něm. Pokud nespolupracuje, tak záleží na tom, jak jsi proti němu silný v kramflecích. Pokud je to někdo, kdo je ti schopný zmalovat ciferník a zlámat všechny kosti, nezbyde ti než poníženě čekat a modlit se, aby se uráčil přijít si to vyzvednout. Pokud je to někdo, kdo na tebe zdaleka nemá a nic nezmůže, můžeš si z toho ten motor zase vyndat, zbytek vystrkat na ulici a přestat se o to zajímat. Každopádně tím techničákem sis zrovna moc nepomohl, to už by byla užitečnější třeba směnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie-nemyslim,zeby to bol taky ktory by mi dolamal kosti, to musi este vela polievky papat a chvala bohu som sa zatial nikdy nemusel toho bat... mam chrbat krity....

inac k tomu velkemu tp... ak ti bere mechanik vozidlo na stk a ek, a poprosi ta o velky tp, tak ty ho posles dpc a najdes si druheho mechanika,ktory ti spravi bez tp stk a ek.... no gratulujem,takeho chcem aj ja....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...