Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moje rozebírana 106 rallye S1


Dumbos

Recommended Posts

Rarita ! Kdybys to náhodou chtěl prodat na díly, zamlouvám si jednotku, převodovku, vstřiky a sání :D . Těhle 106tek je neskutečně málo. Dej prosím pak ještě fotky, chci toho draka vidět ze všech stran. :)

[Edited on 31/7/12 21:02 by Havex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím nemam v planu nic prodavat i když mi to jen zavazí v garazi ale stat se muže všechno. Loki chtel po me taky nejaky fotky ,ale moc už na tom aute neni vidět , už je to vic rozebrany než na te prvni fotce. Musim to komplet očesat a nechat spravit celou kastlu, celkem dost zrezavěla a nějakou tu ránu to taky dostalo....dá se s tim počítat, takový auta si nekupovali důchodci. a taky to nemá original narazniky (což dáva 106stkám rallye a xsi celkem štávu) =) a jeden lem předního blatníku chyběl, to je taky dost velkej problem sehnat( u nás). :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no, tyhle auta bývaj dost zanedbaný a je to škoda. Sám mám doma XSi a vím, jaký je problém sehnat díly. Naštěstí už mám všechny karosářské části XSi, chyběl mi jen nárazník a mlhy. Jelikož ještě nemám papíry, tak mám dost času dát ji do kupy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 3 týdny později...

jj už mam... diky Benz106 rallye veskery veci co mi chybi diky tomu že davá jiny bodykit.. jeste stropni tapec sehnat ,ale nejprve zjistim jestli tam delali nejaky rozdily (rallye,xsi,a jiny verse).. jj to znam s tim časem a nekdy se i nechce...takze taky to vidim na 2-3 ročky =))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...