Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mytí auta v myčce


Guest Neutronek

Recommended Posts

Tak včera jsem se kompletně seznámil s autem + si vše nastavil ale jedno s čím si nevím rady je, jak zamknout auto tak, aby se neotevrelo v myčce, což by byla opravdu paráda.

Dle návodu se musí zmáčknout na klíči zámek, ale jak to udělat, když mám klíč v zapalování, aby se mi nezamkl volant? Nestačilo by zmáčknout zamykání co je na přístrojovce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsi někdy v myčce byl, víš že nemáš šanci to stihnout. Jakmile zastavíš, myčka se za 2 sekundy spustí. Nehledě na to co ty myčky, kde tě pás protáhne všema mycíma stanicema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou myčku v Brně asi nemáme :) Navolím program mytí, vjedu autem, naznačí mi že stojím dobře, ať vypnu motor a hned se to spustí. No asi do myčky raději jezdit nebudu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel00 tomu nejak moc rozumie... :roll

Normálne si zamkni tlačítkom na stredovom paneli. Ide len o to. že by vraj kefy mohli potiahnuť za vystúpenú vonkajšiu kľučku na elektrických dverách a otvoriť ich.

Vraj sa to stalo niekde vo FR a odvtedy dávali aj tie nálepky na clonu vodiča... Je to aj v návode... ;)

Poznám umývarky, kde program spúšťa obsluha a musíš zostať v aute... len tak na okraj... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte zajímavou techniku ;) ... když už jedu s nějakým autem do myčky ( 407 tam ještě nebyla ) tak zastavím před myčkou. Pokud to jde tak staženým okýnkem navolím program (nebo vložím koupenou kartu... ) když je to dál tak vystoupím, navolím program. Pokud nejsou otevřené dveře tak se otevřou, já vjedu a začne mytí ;)

BTW: nevidím důvod mýt auto před panelákem - máš všude XY dostupných boxů s VAPkou, když si k tomu vezmeš kyblíček s houbičku tak máš dokonale umyto a za menší peníz než v myčce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálne si zamkni tlačítkom na stredovom paneli. Ide len o to. že by vraj kefy mohli potiahnuť za vystúpenú vonkajšiu kľučku na elektrických dverách a otvoriť ich.

Vraj sa to stalo niekde vo FR a odvtedy dávali aj tie nálepky na clonu vodiča... Je to aj v návode... ;)

No o to mi jde, aby se dveře vlivem tlaku kartáčů, neotevřely. Co jsem ale pochopil, tak na to zamknutí na středovém panelu nestačí, nebo se pletu? Jak to řešíš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel00 asi moc na \"myčky\" nechodí... :D

Samozrejme, že sú aj také kde sa najprv vojde autom - vystúpi - zvolí program a ostatné sa sleduje stojac opodiaľ...

...ale takú som videl naposledy asi pred 10 rokmi... :ticho

Ja osobne chodím už len na:

...takže žiadne kefy moje auto neuvidia ani z diaľky... :super

Neutronek -> pokiaľ zamkneš auto zvnútra tlačidlom na stredovom paneli tak sa automaticky vyradí vonkajšie otváranie... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih69 - Jsme ve vlákně peugeot 1007, takže posuvný dveře, který se za zatáhnutí otevřou. Což můžou udělat i kartáče. V návodu se píše že se musí zamknout klíčem, takže to řeším, jak to udělat, aby člověk seděl v autě a umyl auto bez toho aniž by se mu za mytí otevřeli dveře a byl umytej i s interiérem taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...