Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snadný nákup na allegro.pl


Péťa

Recommended Posts

Kolega prakticky vyzkoušel snadnou cestu, jak lze nakupovat na allegro.pl - Polská pošta (stejně jako Česká pošta) umožňuje doručení balíku na poštu, kde si ho následně vyzvednete (služba se jmenuje poste restatne: http://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/odbior/listy/poste-restante/).

Stačí se tedy pouze s prodejcem domluvit, aby balík zaslal na poštu blízko hranic a tam si ji osobně vyzvednout ;) Stejně tak jde za zboží zaplatit složením peněz na účet na Polské poště, účtují za to minimální poplatek (pokud nelze použít paypal).

Znamená to tedy maximálně dvě návštěvy pošty v Polsku - jedna pro vložení peněz na účet a druhá vyzvednutí balíku.

[upravil dne 24.7.2014 21:19 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super, díky Péťo za info!:potlesk

Já kolikrát tolik litoval, že je to v Polsku až u Baltskýho moře a takhle je to v pohodě.

Stifler: Myslím, že u hranic s Polskem je dost členů, co by to byli ochotni tímto způsobem vypomoci třeba do Českých Budějovic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taťuldo. Vim, že by to i takhle šlo, ale nepoposednu si. :aut protože i ukecat někoho z členů, aby to zajel dvakrát vyřídit není jen tak a není to zadarmo...pak už jen záleží na ochotě a účtovaných nákladech toho prostředníka u hranic s Polskem, zda se nakupovat na Allegru stále vyplatí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taťulda: Ještě by to chtělo dávat do \"mapy členů\" vedle toho, kdo je řádný člen a kdo má diagnostiku. Třeba popiskem \"tento člen je ochotný dojet do Polska na poštu a vyřídit věci kolem nákupu na Allegru.pl\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím oponovat. Prosil jsem tady na foru, jestli by byl někdo ochotný na Allegru koupit věc, která pro mě byla velice cenná. Nabízel jsem odměnu. Bohužel, nikdo se nenašel. Do dneška mě to mrzí. Zadal jsem to slovenské firmě, ale ta to zkazila, nepřihodila mnou požadovanou částku. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím oponovat. Prosil jsem tady na foru, jestli by byl někdo ochotný na Allegru koupit věc, která pro mě byla velice cenná. Nabízel jsem odměnu. Bohužel, nikdo se nenašel. Do dneška mě to mrzí. Zadal jsem to slovenské firmě, ale ta to zkazila, nepřihodila mnou požadovanou částku. Bohužel.

Já osobně se zajetím na poštu v Polsku nemám problém. Ale všimni si, kdy jsem ten první příspěvek psal. Dřív jsem o takové možnosti nevěděl. A určitě nehodlám celý nákup realizovat. To by se rychle zvrhlo.

Výhodou mnou popsané \"operace\" je, že si kupující vše zařídí sám a kdokoli od hranic zajede na poštu pouze vyzvednout zboží (případně i předem zaplatit, pokud to nešlo paypalem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

A v čem je vlastně problém? Pravda, už před několika lety jsem na Allegru nakoupil nějaké věci a šlo to celkem v pohodě. Někdo neposílal do ciziny, tak jsem se s ním domluvil předem přes google překladač a když viděl zájem tak nakonec většinou poslal. Když neměl účet, tak jsem platil přes Western Union (taky po domluvě předem)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...