Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snadný nákup na allegro.pl


Péťa

Recommended Posts

stačí se zeptat, mám tu kamenný obchod poláků ,kde si nechávám posílat ,aktuálně naháním jednu sadu na CItroen GSa/Cs na přetěsnění ...

polák si bere trochu dýžko nic víc

Chci se jako LOPATA zeptat ..Krnov je na čáře ,to jako nemáš nikoho známýho,kdo tam jezdí....????Máš to o 20 km blíž do Pl než já z jesu....:myslim

 

upozorňuju akorát některé individua,že to zboží je někde v Pl ,stovky km od jejich Pc,a když mě kontaktují a něco si vyberou z allegra, a chtějí to ,měli by si uvědomit ,že já to jejch zboží primárně NECHCI a nemám o to zájem,nejsem Eshop ani sklad, dělám jen zprostředkování za směšný peníz v hodnotě nákladů  provize polákovi na kafe.Výsledná cena je : Zboží cena ,cena pošty v Pl, cesta do Čr a mě pár korun na obálku známku nebo na poštu pro balík.

Takže to zboží nebudu kupovat dřív ,než budu mít jistotu jak u OLDY 607,že si to osobně převezme na místě ,kde se setkáme, nebo jako Marcel505, že mi pošle peníze na konkrétní zboží(nárazník 309,pro který jsem jel 55 km 300 m navíc) .

Pro lidi ,co bydlí v mým dosahu do 60 km ,se dá domluvit.Zbytek ,co je bez jasné domluvy,jak si představují dodání hotovosti -mě za zboží ,co mi polák řekne a vyběhám ,kaaaaašlu z vysoka.Zadarmo ani kuře nehrabe.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v 9 přijede do jesu Marcin, zajdu se zeptat ,co si o tom myslí ,teď jdu čistit motor a lakovat 5té drzwi

jezdíš do Br někdy ..?,mám tam segru na MěÚ ,mohl by jsi to dát jí ,ty lowe ,já se postárám v jesu o zbytek.Přesun do Krnova se následně doladí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si nechal poslat rotor do vrtačky na Przesyłkę Pobraniową, na Urząd Pocztowy do Międzylesia, sice jsem si zajel 30 km, mám to tady nejblíž. Tzn. Poste restante s dobírkou.

Kde máš nejbližší polskou poštu od Krnova? Že by ti to tam poslal?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc ne ,neblbni ,tak kilo a potřebuješ to nutně ihned nebo mám naplánovat cestu.....spíš ty pouvažuj s provedením

a tu transakci ,jestli to chceš,chci tady veřejně ,ať to některý individua pochopí,jak to probíhá.Nemám potřebu vydělávat stamiliony, moje rady z právní oblasti nesou víc.

Trestní stíhání jsem tu někomu zastavil ,takže tak.Neví nkdo hodiny ani dne ,kdy mě bude potřebovat.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...