Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Typ motoru


Guest hans

Recommended Posts

Mám na 405-ce novém modelu motor kompletně bez štítků. Podle TP je typ mot. RFX. Jaký štítek má být na motoru- RFX nebo ještě jsem našel v kufru štítek asi 6*9cm a je tam napsané 4BRFX2, tak nevím jestli to je štítek s motoru nebo někde s kastle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

ten stitek s 4BRFX2 znamena typ auta, ale mel bys pred tim mit jeste neco napsane, bud VSC nebo VF3, to ti pak dava dohromady kod karoserie, za tim by pak mely byt jeste dalsi cisla, ktere jednoznacne identifikuji to tve auto a to cele dohromady je to cislo karoserie. Musi byt vyrazene nekde na karoserii, protoze na technicke nebo policajty nejaky stitek vubec nezajima.

Kod motoru by mel take byt napsany nekde na stitku, ale pokud neni, tak se nic nedeje, protoze musi byt stejne vyrazeny nekde na bloku motoru, vetsinou se hleda docela spatne. Cislo motoru je kombinace sestavena pouze z cislic ne z pismen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2,0 RFX nemel nikdy přinýtovaný štítek kod a čislo je na bliku motoru pod starterem vyražené-(jehličkou)2,0 rfx má na rozdíl od jiných benzinů u 405 litinovej blok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2 štítky, jeden s kompletním VIN-em, ale druhý stejně veliký jen 4BRFX2. Přesto díky kluci za pomoc. Ještě se mrknu pod ten startér a uvidím co a jak. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...