Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klíč


kutil1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem od uživatele \"tomike\" sehnal celkový klíč s ovladačem a mohu říci, že veliká spokojenost. Rychlé jednání, doprava ihned a vše v pořádku.

takže pokud sháníte někdo klíče na Peugeota nebo Citroena klíček včetně elektriky, tak se obraťte na uživatele tomike.

Tímto bych chtěl dále poděkovat \"Strakimu\", který mi je pomocí dia načetl a zaktivoval.

Díky chlapi :papa:super:potlesk:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ahoj shanim obal vystrelovaciho klice bez elektroniky, originál se už sám otvíral a byl značně použitý, tak jsem někde na netu koupil náhradu(peugeot nabízí originál pouze s elektronikou a nakódováním za cca 3 tis.) a náhrada je na tom po půl roce jako originál po 7mi letech, nedrží dobře zavřená,čím dál častěji se otevírá atd... máte někdo typ na kvalitní obal ,který vydrží a bude držet dobře plně zavřený? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kupoval odtialto:http://www.aliexpress.com/item/High-quality-Citroen-3-Buttons-FOB-Blank-FLIP-Remote-Key-Case-no-battery-place-ce0523-without/1805154497.html.Je lepší ako origo.Vnútrajšok,kde sa otáča planžeta je kovový,origo bol plast.Za tie peniaze super.Popozeraj je tam toho neúrekom,len daj pozor na typ.Sú dva 0523 a0536,takisto dva typy planžiet.Mimochodom má niekto skúsenosti s kľúčom komplet s elektronikou made in china?Napr.toto:http://www.aliexpress.com/item/3-Button-Flip-Key-Remote-set-with-ID46-Electronic-Chip-inside-433MHz-for-Peugeot-407-408/1299119996.html.Potrebujem ešte jeden kompletný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

trochu z jiného, ale podobného sudu - poslední dva týdny mi zpravidla nefunguje odemykání dálkou.

Baterkou v klíči to zřejmě není, protože mi nefungujou oba a jeden je nový.

Abych se mohl vůbec dostat do auta (do zámku klíč už nezarvu, protože to nikdy nebylo použitý), tak musím držet odemykání na dálce a zároveň stisknout otevírání zadních pátých dveří, pak se normálně odemkne - no jsem z toho jelen:myslim

No a zároveň mi stále háže eko-mód - jen po delší trase chvíli normál a tak po dvou hodinách stání zase eko - ale se startováním žádný problém nemám:nevim

Že by baterka v autě? (je tam ještě od výroby) Nebo někdo má jinou zkušenost?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús vymeniť baterku v kľúči (najlacnejšie riešenie), to že ti nefunguje ani druhým kľúčom môže byť spôsobené starnutím baterky aj keď nebol kľúč používaný. Predpokladám že ten druhý kľúč nie je úplne nový ale predaný súčasne s autom.

A či to môže byť baterkou v aute, aj to je možné, nemám skúsenosť práve s týmto popisovaným problémom no mne pri odchádzajúcej baterke občas vyhadzovalo chybové hlásenia (voda vo filtri, chyba serva) až nakoniec už nešlo ani naštartovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci;)

Zkusím určitě nejdříve baterku v dálce - samozřejmě, že ten druhý je stejně starý, takže vyloučit se to nedá..

Jen mi přijde zvláštní, že když u toho držím otevírání pátých dveří, tak to funguje - možná nějaká anomálie v drátech nebo kontaktech, protože když nejsou tropický vedra, tak to normálně funguje:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ahoj, mám problém s imobilizérem.

Po rozebrání klíče a výměny baterie CR 1620 jsem pouzdro zavřel a víc neřešil. Dnes jsem přišel k autu odemkl centrálem a chtěl nastartovat.
A ejhle :o motor točil a nenaskočil (imobilizér nepustí) zřejmě nerozpozná klíč... vyskočí na palubovce ten přeškrtnutý klíček 
Musel jsem najít náhradní klíč bez centrálu abych mohl odjet.
Poradí mi někdo prosím co s tím, abych nemusel do Peugeotu? Kartičku "Peugeot CODE" jsem našel (pro jistotu).... Jestli je to důležité mám PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 135 100kW

Děkuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...