Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S16 (prodaná) ---------> PEUGEOT 206 RC :))))


kolmi

Recommended Posts

Guest lilNoth
o kapičku hůř .. :D o kapičku :D .. ted budu kupovat HOD žárovky 6000K, tak jsem zvedavej :)

HOD som mal na octavii, odpor, kentus humus. Ci octavia ci Lupa osvedcili sa mi Osram Nightbraker a v tom pokracujem aj v pezote...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=13.8894633&y=47.2513644&z=6&rc=9mK9UxTtWA9kheCxRwmh9ghcuxONky9fIb3xN0BH9dU-qxKKVQk-UxJ5i29305mxG0BE93SBJxCvUo&rl=obec%20Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto%2C%20kraj%20Jihomoravsk%C3%BD&rl=obec%20Znojmo%2C%20okres%20Znojmo%2C%20kraj%20Jihomoravsk%C3%BD&rl=obec%20Ansfelden&rl=obec%20Ebensee%2C%20spolkov%C3%A1%20zem%C4%9B%20Ober%C3%B6sterreich%2C%20Rakousko&rl=obec%20Zell%20am%20See%2C%20spolkov%C3%A1%20zem%C4%9B%20Salzburg%2C%20Rakousko&rl=obec%20Fusch%20an%20der%20Grossglocknerstrasse&rl=obec%20Tolmezzo&rl=obec%20Lignano%20Sabbiadoro%2C%20oblast%20Friuli-Venezia%20Giulia%2C%20It%C3%A1lie&rp=%7B%22criterion%22%3A%22fast%22%7D&ri=0

Toto je zhruba cesta, kterou jsme jeli :) každej mě nějakej tip, kam se sjet podívat atd, tak vzniklo něco podobnyho :) pro mě (a taky pro ostatni) jedna z nejlepsich dovolenych .. cesta skvěla jak na auto, tak motorku :)

Počasí na grossu nevyšlo, ale tam prostě člověk nemůže spolehat na predpověď :)

Ahoj máš někde víc fotek? Příp. sepsáno kde se kolik na téhle trase platí? ZA 14dní chci jet dolu na jih a přesně něco podobného jsem měl v plánu projet. Díky Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mam nějaký video, který jsem natáčel, když jsme se vezli nahoru na gross, tak ho sem postnu přeš YT.. :)

Jinak poplatky - klasika rakouská známka nejakych 8euro, ta se koupila jako první .. potom jsme se kochali cestou na gross přes alpy :) Dole pod Grossem jsme přespali noc v kempu. Kemp nás vyšel úplně super, 5 aut, stany a tuším 9 lidí :) vcházela ta jedna noc na nejakych 9 euro :) - byl to nějaký sport camp, skvěle zařízený. Rano jsme se vydali na gross - 34euro se platí za auto (a pokud se tam hodlas mrknout jeste jednou a stihnes to do roku, tak platis uz jen 10euro - dle SPZ), no a svezli jsme se na grossu :) No potom jsme pokračovali směr italie - tolmezo .. vsechno bylo bez poplatků, dokud jsme se nedostali na dálnici .. z dalnice od tolmeza do lignana to stalo tusím 10-11euro na auto :) no a pak klasika sehnat hotel v u moře, mám tam \"známou\" v cestovce,takze to padlo nejak 500/noc v hotelu pro jednoho, s bazenem, parkecem atd .. Jinak fotky bych klidně někam dal :) akorát nějak nevím kam :D ..

každopádně cesta se vším všudy vycházela cca 11000 - 12000kč na jedno auto a dva lidi :) takže uplně super .. vyjeli jsme v pondělí v 7 ráno a a prijeli v sobotu v 8ráno :)

[upravil dne 21/8/14 11:43 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká mapa cesty a nějaký menší report???

Teda vždycky jsem chtěl takhle vyrazit někam s autama do hor, do průsmyků :) zatím někak nebyl čas na realizaci...

Tak až se rozhodneš, tak bych se z Prahy připojil, i když nevim, kolik věcí bych v tý mý káře pobral, možná tak malej batoh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

TAK CHLAPCI :)LOUČÍM SE :) Peugeot se prodal do Prahy :) Skvělá kára to byla, snad bude sloužit dál :) nového majitele možná znáte z clubu na FB - Filip Pomahač :) Ta ať se vám tu daří a občas sem postnu něco nepeugeotovýho,až bude auto doma a nebudete mě za to kamenovat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...