Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S16 (prodaná) ---------> PEUGEOT 206 RC :))))


kolmi

Recommended Posts

kompresor o hodne zdvihne stratový výkon, a aby si to dohnal budeš musieť zvýšiť riadne tlak na ňom čo ti nevydrží sacie potrubie a ani ECU to nepobere s dávkovaním paliva a budeš musieť ho napájať priamo na kľuku samostatný remeňom ...takže ked už sa bude robiť komplet remap a predelávať sacie potrubie(zvody) tak by som prerobil zvody na výfuk a dal tam turbo to ma menší stratový výkon akurát teda zberá v určitých otáčkach iba čo kompresor tlačí hneď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, už i spojku mám doma..

Vzal jsem opět LUK, stejně jako na GTI, tak snad to bude ok :)

A aji mi přijde, že gti a rc ma stejny lozisko, pritlacak i lamelu .. je to možný??

nema RC kovokeramicku spojku? Ci sa mylim? kolko ta vysla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak, RC by mělo konečně od zítřka zase fungovat :)

Jinak jak jsem objednával dopředu ty ložiska z anglie, tak byly koupeny vic jak 14dni dopredu. pocital jsem ze vse pujde tak nejak rychlej, ale v dilně nebyl a nebyl cas sundat prevodovku... tzn ze moznost vrácení se jaksi vytratila ..

Kazdopadne jsem zavezl prevodovku pánovi do ROSu, kde mi ji odzkoušel na 1500ot/min, bez oleje .. a rikal ze prevodovka naprosto ticha, ze loziskama to nebude .. :D

I presto jsem rekl, at uz to teda vymeni, ze loziska se mi budou asi blbě prodávat, a stejně prevodovka \"hučela\" spis az od 3000-4000ot/min výš...

Po rozdelani diferencialu nastal první problem .. nový diferencial bude asi potřeba .. naštěstí přes čakoma z peugeotu za super peníze .. servisak se zaručil, že ložiskama to nebude, rekl jsem teda ok, koupim dif a ja jel jsem pryč ..

druhý den volá, ze spojkový gufero nepasuje - po té jsem zjistil, ze týpek uz ma jednu hřídel vymenenou :D --- takhle to dopada,kdyz se spatne pochopime - tzn. ze ted mam teda i novy loziska, gufera i diferencial (planety,satelity,podlozky a hridel) a spojku od LUKu... koupil jsem nakonec olej, co udava vyrobce total transmission 75w80 .. nekde na anglanech jsem cetl, ze 75w90 je do vyssich teplot, ale prirucka, vyrobce i vsude jinde na netu pisou 75w80 ..

postu nějaky foto toho difu :D

post-26633-14109636557426_thumb.jpg post-26633-1410963655789_thumb.jpg

[upravil dne 27/3/14 00:22 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blicismajlik ........ jinak teda výsledna cena je celkem něco malo pres 15kkč ..

když to rozepíšu, tak je to:

spojka 2800

olej 400

loziska 4500

diferencial 3500

prace za sundani prevodovky 1500

prace za repas prevodovky 2500

post-26633-14109636558254_thumb.jpg

[upravil dne 27/3/14 00:26 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska sem odstranil klepani (kovové) od silentbloku(u ř.j.)který byl nový ale plíšek ktery se opirá o doraz vždy cvakl, pomohl jednoduse kousek silikonového lepidla mezi plech a hliník..

Jinak k převodovce - zpátky na autě od pátku a výsledek ?? zvuk to děla pořád :D .. takze bedna komplet nová a zvuk, kvůli kterýmu jsem se do repasu pustil, pořád zůstal :D

Takže závada bude jinde, pokud to nebude jen ložisko na dlouhé poloose :D ..

přeovodka po vracení na autě začala prolínat u plechovýho víčka na zadní části skříně - takže dneska opět dolů, očistit, silikon ... zítra uvidíme, jestli po mě zase zůstane kapka :D

\"neverendingstory\" :D

post-26633-14109636640188_thumb.jpg

post-26633-14109636640613_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jak mas v motoru rozperu, nevadi ti nadobka na chladici kapalinu? Mas ji nejak posunutou, nebo se ti opira o rozperu-myslim konkretne vicko. A jeste ta guma k nasavaci na kapote (zevnitr), tu jsi nejak strihal, nebo to vyslo? Diky. Me prave,alespon podle mereni, vadi vicko na nadobce a moc nechci, aby se mi to tam opiralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...