Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S16 (prodaná) ---------> PEUGEOT 206 RC :))))


kolmi

Recommended Posts

Cau, tak chtel bych Vám predstavit moji 206ku :) Dovezl jsem si ji minulý rok z německa :) Vyrobená 8/2003, tehdy měla najeto cca 106 000km,teď má kolem 130ti :) Za tu dobu co ji mám, sem tam lecos předělal,přidělal,oddělal a podobně :D:) Tak kdyžtak říkejte vaše názory :) Díky

[upravil dne 30/5/14 21:10 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako další sranda .. byly světla :) před touhle S16 jsem měl taky 206ku,ale 5tna které jsem měl Angel eyes :) Ale když sem viděl ty DEVIL,musel jsem je mít :) .. Jeste jsem stříknul Znak na matnou černou,lištu do červené :) a spodní chromové lišty do červené ;)

post-26633-14109625897457_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentálně na autě není vepředu,ani vzadu podznačka. zadní napis peugeot a napis 206 jsou sundaný,znak je v černé barvě a brzdy jsou v cervene barve. zadní okno pujde cca za tyden do folie. jediný co jeste plánuju je dát to k zemi a olakovat kola do cerne barvy a dopredu sem premyslel o brzdach z peugeot 607 3.0 V6 :), potom dát rozperku mezi tlumiče (do červené barvy .. :D) a světla z peugeot 206plus (jako tady na videu

),pak budu s autem nadmíru spokojenej :) Tady jedna fotka - olakovany kryt motoru a lvicek :)

post-26633-14109625898541_thumb.jpg

[upravil dne 25/7/12 01:58 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tu dobu,co auto mam,jsem s ním nadmíru spokonejenej .. ano,pár oprav muselo podstoupit,ale nic vážnýho :) hned po koupi jsem dělal ty základní veci - olej,filty,svíčky .. pak nasledovaly rozvody, potom odešlo čidlo ABS,lambda,občas zlobilo čidlo chladící kapaliny,tak sem menilo i to.. jediný co mě pořád zlobí je páčka od blinkrů .. obcas se mi vypne blinkr a po klepnutí do něj,ze zase rozbliká .. nebo zhasnou dálkový svetla,nebo mlhovky .. :/ to mě někdy fakt štve! .. ale kdyz kouknu na cenu nové,tak me to prejde a vzdycky to vytrpím :D .. auto mě spapá tak 1l/10000km oleje .. ale asi je to tim,ze se obcas povozím a motor lítá v otáčkách. No,to je asi všechno,kdyztak mi reknete svoje nazory,co je na aute nehezkyho,popř bych mohl zmenit :)

tady přidávám jednu fotku (která je aktualní) ze srazu - Popice 21.7.2012 :)

post-26633-14109625898824_thumb.jpg

[upravil dne 25/7/12 01:49 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam že si z okoli brna ;) a byl si asi v popicich podle posledních fotek. chtel jsem tam jet ale nevyšlo mi to.

auto máš pekny

jen ty přední svetla si mi nelibi.

co se tyče kol:

challenger 6,5x17 et 31 se středovou dírou

atlantis 7x17 et 28 bez středové díry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...