Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)


Gabriel 307

Recommended Posts

Tak jak jsem avizoval lemy jsou na autě + jsem vzal popelník(chybí mi v autě odpadkový koš)+ jsem vzal všechny filtry a 5L oleje(na garančce zaplatím jenom práci) - uplatněny poslední 2 poukazy od Dacie=doplatek 1000,- za všechno. Včera kulatiny 5000km.Zatím spokojenost,tankuji 100 oktan benzín,přidávám VIF a jezdím.

Tímto je styling exteriéru auta u konce. :D  Ještě budou nějaké věci v interiéru.

edit: Ptal jsem se na deaktivaci start-stopu,aktivaci  LEDek při odemknutí auta,aktivaci dešťového senzoru,aktivaci rozsvěcování mlhovek v zatáčkách,zapnutí teploty a hodin u tachometru(jsou na rádiu-ale musím s očima trochu dolů).Prý na to nejsou postupy a neumí to. :D OBD II adáptér už je taky doma.Tak zvažuji jestli se do toho pustit.

20190330_101922.jpg

20190331_110159.jpg

20190331_110208.jpg

20190331_110120.jpg

20190330_192234.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slyšel od lidi co to mají,tak voda odteče taky-čekal jsem na recenze . Právě jsem to nechtěl hned na auto když jsem ho kupoval (nevěděl jsem co a jak voda) - jednak by to zbytečně navýšilo cenu a pak jsem věděl,že existuje program ambasador,že to budu mít "zadarmo". :D

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Tak aby to tady nezapadlo do propadliště dějin. ;)

Asi stárnu,vždy jsem přezouval pomalu s prvním sněhem. . . .letos to je jinak.

Včera přezuto na zimní.Nějak se mi to už nechce dělat v zimě.

Jinak aktivováno pomoci diagnostiky teplota a čas mezi budíkama a aktivován dešťový senzor,rozsvícení LEDek při zamknutí a odemknutí auta(v plánu je trvale vypnutí start/stop systému).

V listopadu nás čeká první garančka. ;)

Zatím velká spokojenost.

20191026_155028.jpg

20191026_155822.jpg

20191026_161145.jpg

20191026_164336.jpg

20191026_163508.jpg

20191026_172138.jpg

20191026_172216.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy přezouvám s prvním sněhem. Nám ale kde to dělat, takže v suchu. Hyundai to čeká v příštích dvou týdnech, čím později, tím lépe. na zimních je vyšší spotřeba. Samozřejmě je to jen o krátkých cestách, na dlouhé bych přezouval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@StibTo nejezdím,tohle bylo první seznámení s areálem a chystám se tam dělat velký sraz Dustrů.Teď jsem tam chtěl maximálně 10 Dustrů abychom otestovali co to zvládne a jak těžký tam je terén-byl to takový 0-tý sraz. Mám to doma,tam mě napadlo,dělat tady srazy Dustrů . . . uvidím jestli se to chytne a bude to každý rok :D takový neoficiální soukromý Dacia Duster Piknik.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, asi je skoda, ze jsem ti nevyfotil mondeo s vlekem nalozenym par stromama, kdy projizdim stejnou polni/lesni cestou a ve vozejku mam 3/4 tuny dreva...... nebo jak to mam hozeny ve strani (tam jsem fakt o predek mel strach kdyz jsem se tam musel vyhoupnout......). Ano mas lepsi najezdovy uhly, ale stejne mi to video prijde celkem vtipne :D 

jinak jsi asi prezul vcas, protoze ja na vysocine dnes jel s volvem ve snehu, ale chapu ze u vas v milovicich, ten snih teprve prijde :D
a to se prosim neuraz, jen jsem od toho videa cekal fakt jako neco a ono vlastne z terenu nic....... akorat pak zasrana asfaltka :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu ti brát tvoji pravdu,ja mám tu svoji. Kdykoliv se můžeš stavit máš to kousek a můžeme to otestovat jestli tam projedeš,garantuji ti že ne.Neprojel bys ani tou příjezdovou cestou která vede k tomu placu kde jsme jezdili. ;):D Zimáky jsem již zmiňoval,asi stárnu :D jsem rád,že jsem je tam hodil když bylo cca 12°C přes den a nemusím je tam dávat teď,když jsou přes den 3°C a prší.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gabriel 307 napsal:

 Zimáky jsem již zmiňoval,asi stárnu :D jsem rád,že jsem je tam hodil když bylo cca 12°C přes den a nemusím je tam dávat teď,když jsou přes den 3°C a prší.

Jestli to svádět na stárnutí nevím ale tím se tady nemáš co chlubit že jsi přezouval nejspíš někdy v půlce října. Každý rok se opakují články o tom kterak je nebezpečné jezdit na zimních při určitých teplotách ale ne, prostě někomu je to jedno a stejně je tam jebne (přece nebudu přezouvat prvního listopadu když bude <5st,to po mě nemůže nikdo chtít...) :bacha

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem letos přezouval v půlce října a žádné nebezpečí na cestě jsem nezaznamenal, asi proto, že jezdím hlavou :super, takže články 30. letých odborníků na přezouvání zimních/letních pneu mě nechávají v klidu, stejně jako kampaně v televizi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...