Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)


Gabriel 307

Recommended Posts

před 2 hodinami, ChouLu napsal:

Ten model na palubce tam hodláš vozit normálně? 😮 

Možná jo,je na protišmykové podložce,tak drží na místě.Proč?

 

edit: je jasné,že v případě brzdění,nebo kolize se dá do pohybu.

 

ozzy56: auto stojí většinou na hlídaném parkovišti-nenechávám ho ani u paneláku-maximálně než vyložím nákup

20181124_121953.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na zadním platu u 206 RC model cca 30cm.. při nárazu se utrhnul a letěl dopředu... už nikdy bych si nic podobného do auta nedal... v případě nárazu je to jak když proti tobě někdo vystřelí ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa  to je spotřeba co :D:D:P;) no jelikož nikde v okolí nemám pumpu kde mají 98 nebo 100 oktanový benzín a s tím co bylo od prodejce v nádrži bych nikam  na takovou pumpu nedojel,tak jsem natankoval za 500,- na benzině a pak plnou na Shell-ce 100oktan

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, radim.1008 napsal:

:xvul Kde je bouda na Forzu? :o

Forza parkuje v zděné garáži se sousedovou BMW K 1200 LT - garáž jsem s poškozenou plachtou uklidil na půdu ke kolegovi z práce (kdyby si soused rozmyslel parkování u něj,tak nechám udělat plachtu a budu parkovat tak jak jsem parkoval 2 roky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to dlouho co jsem si stěžoval na čekání na auto na centrále Dacie,včera přišel mail ohledně nějaké domluvené kompenzace za čekání.Tak jsem teď zvedl telefon a zavolal prodejci. .  . za čekání a "psychickou ujmu na zdraví" jsem dostal kompenzaci 5000,- od Dacie na příslušenství . 👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gabriel 307 napsal:

@Péťa  to je spotřeba co :D:D:P;) no jelikož nikde v okolí nemám pumpu kde mají 98 nebo 100 oktanový benzín a s tím co bylo od prodejce v nádrži bych nikam  na takovou pumpu nedojel,tak jsem natankoval za 500,- na benzině a pak plnou na Shell-ce 100oktan

Ona  má tahle motorizace předepsané tankovat 98 a více? Pokud ne tak zbytečnost. Nic tomu nepřidáš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Gabriel 307 napsal:

Charlie 1 tankoval jsem ho i do Peugeota když jsem jel na Slovač a světe div se i do Punta  když jsem se minule vracel-maníkovi na pumpě málem vypadli oči z důlku. :D

Jaký je k tomu důvod, kvalita, vyšší výkon, nižší spotřeba? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...