Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)


Gabriel 307

Recommended Posts

Syčí chladivo ve vyparníku když je ho málo, ševelení muže znamenat míň chladiva, ale taky normální stav, lednice když běží kompresor tak taky slyšíš jak tam chladivo šumí jak leze trubkama. třeba jsi to předtím jen neregistroval a proto jsi to neslyšel, jak jsi to ted zaslechl tak to slyšíš pořád. Ja myslim že slabý ševelení nebude zavada, spiš miň chladiva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej dáváš Total? A filtry vybíráš podle výrobce? Nebo podle toho, co je skladem?

Já jsem nedávno měnil olej, všechny filtry, a dal jsem nový i kabinový. Nějak mě to v poslední době baví, dělat si na autě věci sám, tam jsem to vyměnil v garáži. Ještě mě to čeká u 306ky.

Kdy budou ofuky?:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že to vydrží až se vrátím ze Slovenska(myslím tím ten olej),ale byl sem nucen ho vyměnit hned.Tak jsem ráno zajel do nejbližšího servisu a nechal jsem to tam udělat.Filtry jsou origo,ale olej je BP 10W40.Kdybych nejel na Slovensko tak si to objednám přes net a vyměním sám.

Další olej bude na 100% Total,nevím co tam dával předchozí majitel ale ja jsem už 2x dával ten BP10W40.Asi zkrátím interval výměny-měním každé 2 roky nebo 30.000Km.Myslím že je to na ten olej záhul.Nevím jak je na tom Total když ho doporučuje Peugeot jestli vydrží celý interval co předepisuje Peugeot.

Od předchozí výměny(3.9.2010) najeto přesně 26.121Km

Ofuky jsou další v pořadí na čekací listině,ale uvidíme jak na tom budu finančně až se vrátím ze Slovenska:roll:myslim

[upravil dne 8/8/12 17:39 od Gabriel 307]

[upravil dne 8/8/12 17:40 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku počasí nic moc.Cesta na Ukrajinu byl pro mě zážitek(bral jsem sebou tchána,aby mi ukázal co a jak),na vstupu a výstupu na Ukrajinu platíš celníkovi 1€ :o tak jsem nevěděl komu zaplatit.To 1€ je v podstatě úplatek :bacha aby tě nekontroloval a neodstavil.Co vím tak platí skoro každý kdo jede na Ukrajinu. Byl jsem jenom tankovat tak asi 500m za hranicí tak cesty na Ukrajině nevím ale na Slovensku tam je docela nová silnice tak :super

Většina lidi z východu co to nemá daleko na Ukrajinu chodí tankovat a kupovat alkohol a cigarety tam. Na osobu dvě krabičky cigaret a 1L alkoholu.Krabička cigaret West(kouří tchán) tam vyjde asi na 20 korun

[upravil dne 21/8/12 14:20 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...