Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)


Gabriel 307

Recommended Posts

Pytlů se neboj, komplet sada i s palubkou se dneska dá sehnat pod 5 tis. jen je s tim trocha drbání... Spíš bych se bál jestli to nebude zkroucený, když vidím stav toho předního nosníku :(  Pokud by to muselo na stolici, tak se to nevyplatí opravovat.... Mohla by napovědět chladičovka, případně jak jdou otevírat přední dveře.... 

Za mě bych se podíval po něčem jiném, tohle opravovat bude dost na hraně... :(

Hlavní je, že auto zafungovalo jak má a nikomu se nic nestalo, vše ostatní se nějak zvládne.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud rad, ze sa nikomu nic nestalo a ze airbagy strelili. Sesternica mala velku nehodu na dialnici s Audi A7, bola priputana, rozbila predok, zadok a obe strany a nestrelil ani jeden airbag. Auto skumaju v Audi, lebo nechapu, ako je to mozne. Skoda 30 000 Eur, keby strelili airbagy, tak viac

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dveře,kapota,všechno jde zcela hladce,nic tomu není

charlie1: nemusí být v autorizáku,částky jsou to moc hezké. . . pokud to nebereš z vrakáče. . . to je i těch 40.000 jenom za materiál málo

sahara jede,vrtule je celá,chladič taky,klimu jsem nezapínal-i tak byla zima [emoji14] ale nikde nic nebylo vidět

 

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to k nas.... ale jak je psáno výše důležité že auto zafungovalo. Otázka je pokud by se to za slušnej peníz opravilo jestli bude jistota že auto opět když bude třeba zafunguje tak jak by mělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Charlie 1 napsal:

40 000?asi myslíš v autorizáku:myslim

Haha, to ani náhodou. Vsaď se, že autorizák by to ocenil na víc, než bude zůstatková cena auta. Vím, o čem mluvím. Tchán teď zrušil Xsaru Picasso, 03/2008, 1. majitel, serviska, najeto těsně přes 100.000. Scénář stejný - nedobržděno, předek KO tzn světla nárazník kapota chladič vody nějaké výztuhy možná čelní příčka. Auto startovalo, pojízdné, jen tekl chladič. Odhad v Peugeotu = zůstatková tabulková cena 80, oprava 120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neseděl,manželka jela sama,třeba střílí oba nevím . . . oba pásy a airbagy jsou v prdeli . . . nevím jaký je tam systém

neřeším co kolik stojí jenom reaguji na některé příspěvky. . . stejně bych to v pugu nekupoval,že se nikomu nic nestalo jsem rád,to je jasný na ledu se z kopce brzdilo asi blbě [emoji20] podle videa co mám z kamery

 

     

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 40000 u mě vyšel v autorizáku novej zadní nárazník (park.čidla OK) a oprava PZ blatníku s lakem. Tohle bude nepochybně větší (do autorizáku bych s tím nechodil) a rozumím úvahám o rentabilitě opravy vs. jiný nový/jetý vůz... Škoda ho a velká finanční ztráta, to je jasné. Nejdůležitější je, že Magda je OK.

No kdyby sis chtěl tu opravu zkusit rozmyslet, mohl bych se zkusit zeptat svýho mechanika ;)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napíšu to vod podlahy, hlavní je, že manželka a zbytek osády jsou zdraví, auto řeš jako poslední.

Jestli to můžeš prodat za 25.000 tak z jedině na zimních a ano já bych to prodal.

Pokud je 25.000 cena opravy a nemáš našetřeno na "novější" povoz zak bych se to snažil spravit. Pokud našetřeno máš, tak se toho zbav. Jednou bourané, už bude vždycky bourané ať spravíš sebe líp.

Nicméně já to vidím takhle, jelikož já to měl velice podobně když jsem z 100km/h brzdil plně naložený v 5lidech a sundal srnu.

Kapota, levý blatník, pravý blatník, přední nárazník, čelo nárazníku, výztuha,  polámané všchny držáky světel, jedno světlo KO, kdo ví co všechno ještě - osobně bych se toho zbavil akorát problémy a starosti v hlavě ale jak píšu, máš - li na jiné auto tak ano-prodat, nejsou - li ty možnosti tak dát dokupy.

 

Každopádně držím pěsti a vinšuji co nejméně starostí s vyřešením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi  to brali docela v pohodě,ještě "uklidňovali" manželku  nejhůř to odnesla 407SW ta byla uprostřed  . . .  peníze na opravu jsou,ale auto půjde do světa,v práci na noční se zrodila myšlenka,že se budou kupovat auta dvě :D jedno do práce-které když se hodí do škarpy tak se sešrotuje - to se musí koupit "hned" a pak bude kupovat druhý auto . . . kombi,MPV SUV ještě nevím aby se vešla rodina komplet,ještě něco došetřím,možná Peugeot možná ne,podle toho kolik budeme chtít investovat

 

. . . . ještě mě napadlo zavolat bráchovi,jestli mi půjčí Scénika v automatu (musí se dobít baterka)-zbytečně mu stojí před barákem,než něco seženu a abych měl možnost se někam podívat . . . .koupil ho pro svoji manželku a ta nejezdí :D Forzou to je trochu loterie i když aktuálně je 7°C a šlo by to 

 

uvidím co najdu . . . a jelikož Peugeot přestal dělat větší objemy,tak klidně by se mi líbila doma Mazda  . . .  jelikož 1.6 16V bylo na plně naloženou 307 cestou na Slovensko málo,tak by se mi líbil třeba 2.0 https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17542307?goFrom=list

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě jednoznačně palec nahoru za výběr, tahle Mazda se mi líbí úplně nejvíc ze všech, má jí dědův brácha, sice v modrofialové metle a jel jsem v tom Orlová-Liberec-Orlová a s klidem za 6,5L a auto bylo full naloženo.

Ale kouám, že cenový rozsah máš docela vysoko, já při úmrtí 307 nechtěl vysolit více jak 200.000,- vč. DPH.

A myšlenka "couráku" do práce je super nápad, mám slíbenou 205GTI po novém roce, protože kolega už ji nevyužívá a jenom stojí na zahradě obrostlá plevelem a vzhledem k tomu, že do práce to mám max 3km tak naftou nejezdím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...