Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)


Gabriel 307

Recommended Posts

V 5/2/2016 at 6:09, celda1970 napsal:

Ono koupit ho na Aliexpressu není problém vyjde to asi na dvě kila....no a pak za dvě až tři kila nechat vyfrézovat...za tu cenu to ještě jde.. :myslim

Vypadá pěkně... je jen otázka co vydrží ten pružinovej porychtung.. :myslim u těch starších typů docela rychle odešel.....já jsem dotoho sedla vteřinovým lepidlem tu pružinku nalepil natvrdo a zatím drží :papa

http://www.aliexpress.com/item/2-Buttons-Modified-Flip-Folding-Remote-Key-Shell-Case-For-Peugeot-207-307-308-407-807/32590448450.html?s=p&spm=2114.01010208.6.1.ty1gZB

Cau, resim podobnou vec, ale chtel bych komplet klic vc. cipu

Jen nevim kterej vybrat a kde to pak nechat nakodovat...

Staci na to obyc diagnostika?


Auto je 307 SW rok 2007

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: klíč nevím a dia musí být pro Peugeot

 

dnes proběhlo přetěsnění radiátoru topení ve 170586Km

jsou tam nějaké O kroužky které to měli za sebou tak proběhla výměna . . . .cena v servisu 506,-Kč :super

čistil někdo "Fridex" z koberce? nebo vyndaval někdo koberec? dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešil tak, že jsem s autem zajel na mnou oblíbenou myčku, kde i na mokro čistí interiéry, odmontoval jsem ty boční plasty, odpojil baterku a poručil si, že to chci tam vyčistit na mokro, klidně ať je tam více vody ale hlavně ať se to potom pořádně vysuší. Trvalo to jeden a půl dne. Ale máš to dobrý v tom, že já to dělal v létě a když jsem to v létě zkusil zapnout na teplý vzduch, tak ten smrad byl na poblití. Teď přes zimu necítím vůbec žádný náznak toho humusu. Jo a za ty plasty výdechu topení jsem si dal takové "polštářky" co nasávají vlhkost, sehnal jsem si je z práce.

K tomu následnému mlžení čelínho okna jsem použil dezinfekci ve spreji na klimatizaci, vytáhnul jsem kabinový filtr, nastříkal jej z obou stran aby byl kompletně mokrý, dal to auta, zapnul vnitřní okruh a nastavil topení na maximální teplotu dal 2 rychl.stupeň ventilátoru a nechal to cca 20 min vrčet na volnoběh, od té doby mám klid.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 21. 7. 2012 at 9:12, Gabriel 307 napsal:

jinak linky na jednotlivé vlákna už tady jsou,modrý popis zadní okno je link na vlákno co píše MilanF1 ;):P

nejaktuálnější novinka :aut na autě je držák na parkovací karty-lístky který jsem si dodělal včera

qbxzn6cvfa2ynswejek5tm7zvbzcdew4.jpg

2p73mqaarab3aryvkkcbug6f6bbjzkkq.jpg

3b7k4at4ew3kvg4xnqbmzfc4gntv8kx5.jpg

[upravil dne 21/7/12 09:13 od Gabriel 307]

kde se dá sehnat ten držák na park. lístky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem ho  tady http://eshop.prondo.cz/drZAk-parkovacIho-lIstku-oc2-fab2-yeti~z1Z0867159A.html

původní vlákno, nápad a realizace je tady http://www.peugeot-club.com/topic/77635-drzak-na-parkovaci-listky/

:papa

edit: byl jsem v Boleslavi,tak jsem se tam stavil

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zatím nevím,jelikož se víc těším na Forzu než na auto (baterku jsem do ni vložil 28.1.a pokud je možnost tak jezdím)

letos je jiná zima,není taková jak byla když jsem přezouval v únoru když bylo +15°C a čekám ještě sníh

 

13.2. jsem si dal na Forze 100km a bylo to boží :D

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...