Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

páté dveře 407 sw


Libor CV

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Ahoj, tak je to tu zase. Nejdou mi otevřít páté dveře, ať dělám se sklem co můžu, tak to nepomáhá. Vůbec nevím co s tím. Prosím poraďte. Pročetl jsem toho mraky a nenašel jsem žádné řešení. Jenom v uživatelské příručce jsem se dočetl o tzv. nouzovém otevření dveří pomocí dírky v zámku. To jsem zkoušel, ale nějak nevím jak tam mám s tím šroubováček (zaškvrdlat), abych něco nepo..... Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím všechny, začínám mít podobný problém, čas od času, naposledy dnes, mi nejdou zavřít páté dveře. Máte někdo nějakou radu? Auto potom totiž nejde zamknout......Zdá se mi, jako by bylo špatné to otevírací vnější tlačítko. Máte někdo schéma, jak to má fungovat popř jestli se to dá rozebrat a opravit nebo vyměnit?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj lidi, sleduju toto vlákno protože mám podobný problém. Nejde mě zamknout sklo u pátých dveří. Zatlačim na něj a auto se zamkne, sklo ne. Nemáte někdo radu jak to opravit? Mám P 407 SW 2,0 HDi. Díky předem.

Upraveno uživatelem nervozita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...