Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr Kombíku


MHS

Recommended Posts

mam ve svem okoli fanouska Roveru. A fakt ne 75 je jeste docela rozumna protoze toho dost prevzali od BMW ale kombajn se skoro neda sehnat. Na vrakacu nekoupis nic. Nove dily at uz interier nebo exterier taky problem. Mechanici ty auta neznaj. Navic ten interier a to drevo co je vsude je uplne nechutne. navic za ceny ktere se prodava koupi clovek vyvonenou 406 i rocnikove se delala stejne. Nerikej ze ty by jsi si to koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Použiji toto vlákno.

 

Začal jsem přemýšlet o výměně 307my. Kupce už mám. Ikdyž se zatím jedná o předběžné hledání vhodného auta, ne hned o koupi.
Auto musí být kombi, musí mít motor nejméně dvoulitr benzín bez turba, automatickou převodovku a po sklopení zadních sedadel musí vzniknout naprosto rovná plocha pro přespání. Musí mít komfortní měkký podvozek pro pohodovou jízdu. 307ma je na mě moc tvrdá a hodně mě to vadí. Silnice kolem Blanska jsou snad ve stále horším stavu. Když sednu do 306ky, jsem spokojen.

Peugeot pro mě nic nemá, tak chci zkusit japonské auto.
To jsou parametry, na kterých trvám. Cena kolem 150000kč.
Nemusí mít navigaci ani zadní parkovací senzory (pořídím kameru). 
Takže z výběru vypadl Quashqai, nemá rovnou podlahu.
Asi nejvíce mě láká Toyota Avensis II 2.0 108KW. Podvozek je údajně hodně komfortní. Máte někdo zkušenosti s touto automatickou převodovkou? Nebo i s jinými výrobci, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Suzuki. Který kombi by od nich splňoval moje požadavky? U Mazdy 6 jsem nenašel, jestli má rovnou podlahu po sklopení zadních sedaček.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...