Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vybíjení baterie -možná opraveno


vasekk

Recommended Posts

Zdravým každý ráno úplně vybitá baterie pustím z kopce chytne a za cestu do práce se asi dobije startuje na brnk celý den a ráno znovu vybitá, zase tlačím. Muziku sem odpojil ale žádná změna baterka je OK. Prosím o radu zda někdo neměl stejný problém.

[upravil dne 1/8/12 19:12 od vasekk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo je ta baterka po smrti, mě takhle vydržela mejdřiv cca 4 dny když jsem nejezdil a pak už jen den

Hele, vyndej ji, nabij ji nabiječkou a uvidiš co bude dál, pokud za par dní klekne znova tak určitě změřit odběr v klidu, změři ti to třeba někde v autodilně, pokud bude odběr OK tak je to baterkou, jinak hledat co je špatně

[upravil dne 11/7/12 20:41 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš měřák tak se v tom ani nevrtej... nemá smysl se rozepisovat o tom jak proměřit baterku.

Vyzkoušej jinou věc. Přijedeš domů odpojíš beterků úplně a ráno jí před jízdou zapojíš Pokud bude vše OK tak ti něco tu baterii vybíjí. Pokud to bude stejně špatné tak je mrtvá ta baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak už je konečně opraveno nevíte někdo k čemu jsou relátka pod pojistkamy tam jak je páčka na otevření kapoty motoru skoro u pedálu jsou svorkovnice, když se odmontují tak jsou tam relátka. Zajímalo by mne konkretně to druhé , zahřívalo se a vybíjelo baterii vytáhl jsem ho a OK. Jel sem za mechanikem jestli neví k čemu to relátko je ............:myslím neví ale řekl když je odpojené tak by něco nemělo fungovat ,ale ono funguje zatím všechno tak nevím předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je konečně opraveno nevíte někdo k čemu jsou relátka pod pojistkamy tam jak je páčka na otevření kapoty motoru skoro u pedálu jsou svorkovnice, když se odmontují tak jsou tam relátka. Zajímalo by mne konkretně to druhé , zahřívalo se a vybíjelo baterii vytáhl jsem ho a OK. Jel sem za mechanikem jestli neví k čemu to relátko je ............:myslím neví ale řekl když je odpojené tak by něco nemělo fungovat ,ale ono funguje zatím všechno tak nevím předem díky za rady.

Vyhřívání sedaček, zadního okna, mlhovky, zkontroluj všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...