Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 405...turbo..


spajky

Recommended Posts

caute. mam taky problemik, hladam, ale nic som nenasiel. mam peugeot 405 SRDT

na turbe je nejaka klapka ovladana vzduchom.. ma ist tato klapka pohnut rukou? mne nejde...da sa to rozhybat? ovlada to nejaka piestnica a ide z nej hadicka, tak tuto mam odpojenu.. kam to ma ist? nieje nejaka dlha a nedaleko su nejake 2ks vystupi z niecoho...zda sa mi ze je tam aj hadica od chladica.. ale ani jeden z tychto 2ks tam nema nic pripojene.. ???

dalej :) lozisko v naboji kolesa.. vnutorne kruzky loziska su taketo rozpadave? v pohode ked premazem lozisko a vratim kruzka naspet a nabijem naboj? po tomto to ide tocit tazsie, ale pripisujem to tej vazeline.. ???

v prevodovkde v diere pre dlhsiu poloos je klasicke gufero? je tam nejaka umelohmotna krytka...co to je..? na kratsej poloosi je klasicke gufero..

prihodim nejake foto.. to turbo ma trosicku stve..

dakujem za odpovede

post-45336-14109625547106_thumb.jpg

[upravil dne 11/7/12 15:18 od spajky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze :)

klapka turba rozhybana, funkcna, teraz len neviem kam ma ist ta ovladacia hadicka.. ovlada to vzchuch, alebo olej? mam pocit ze to pojde do tej spojky co je na foto, je v nej nejaky olej.. aky? .. a kam vedie dalsi vyvod potom?

to gufero je original peugeotacke..mam kupene..

a s tym loziskom by to malo byt asi v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...