Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning tempomatu 307SW


PetrK

Recommended Posts

Ahoj, mám zvědavej dotaz...

Zkoušel jsem tempomat a nějak mi to nefungovalo, tak jsem se podíval do online návodu a tam byla podmínka, že auto musí jet minimálně 40 a musí bejt zařazená 4ka.

Ta první podmínka mě nevadí, druhá je ale docela problém. Chtěl jsem tempomat hlavně na dlouhý cesty a nudné přesuny přes městské \"speedtrapy\" s 50kou. To auto je 1,6hdi a při tý 50tce točí (na 4ku) jen asi +/-1100 a to asi není optimální. Neví někdo jak zrušit tu druhou podmínku (aby fungoval tempomat třeba už na 3ku)

díky

[upravil dne 11/7/12 16:03 od PetrK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám zvědavej dotaz...

Zkoušel jsem tempomat a nějak mi to nefungovalo, tak jsem se podíval do online návodu a tam byla podmínka, že auto musí jet minimálně 40 a musí bejt zařazená 4ka.

Ta první podmínka mě nevadí, druhá je ale docela problém. Chtěl jsem tempomat hlavně na dlouhý cesty a nudné přesuny přes městské \"speedtrapy\" s 50kou. To auto je 1,6hdi a při tý 50tce točí (na 4ku) jen asi +/-1100 a to asi není optimální. Neví někdo jak zrušit tu druhou podmínku (aby fungoval tempomat třeba už na 3ku)

díky

[upravil dne 11/7/12 16:03 od PetrK]

Zrušit to nejde, ale jezdím po městě na tempomat 55 na čtyřku, což je cca 1300 ot/min. Po rovině to v pohodě stačí a podle GPS jedu přesně 50, protože tachometr podměřuje o 5kmh. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhu podmienku zrusit nelze...

Ale lze, automatom :D. A kludne mozem aj manualne radit bez toho aby mi vyplo tempomat :P.

Ked nemusim stat na semaforoch, tak bez problemov prejdem cez pol Slovenska bez toho aby som sa dotkol pedalov. A rychlost regulujem len cez packu tempomatu.

[upravil dne 14.07.2012 00:07 od DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...