Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navod na opravu klapky klimatizace


Koubis88

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se byl ptát v Písku a v Českých Budějovicích na opravu

a jsem ztoho docela rozhozenej :myslim

předpoklad ceny v Písku cca6-7tis

předpoklad v ČB cca 10-11tis

jsem na nervy mohl by někdo poradit nějaký servis kde to bude za trochu lepších podmínek

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sk v origo servise cena práce + klapky 220e

pisat ze na sk je to za 220e je velmi odvazne, napis skor okres/mesto kde to tolko stoji... v BA a okoli kedze je tam kopa prace predpokladam okolo 350-450€, ak nie uz viac...

peugeot Prievidza, zisťoval som si cenu, keď som objednával klapky

takže netreba predpokladať, treba si cenu overiť:super

aj keď je pravdepodobné, že v Ba to bude určite drahšie ako u nás, každý servis ma íné ceny...

ono záleží aj od ročníka auta, podľa toho dajú potom zľavu

inak demontáž a spätné nasadenie palubky cca 4 hod. práce, a to sme robili prvý krát, s klimatizérom to už bolo horšie, preto odporúčam origo servis:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pezot Dunajska streda cena materialu 70eur komplet cca 250eur. Len u mna sa tam nabalilo viac veci, tak som im 5kil nechal.

BTW, nakoniec to u mna neboli klapky klimy, ale servo motorcek(dalsich 70 eur), vraj fungoval, len nedovieral, preto to nevidel na diagnostike.

Mne este unikalo chladivo z klimy, mal som tam len 100 gramov (pri vymene klapiek odcerpavaju chladivo z klimy) a kazdych 100 gramov stoji 10eur, takze 50eur si nauctovali len za chladivo.

Bol som sa opytat aj v BA pri Avione a tam mi chlapik, vyvkuk od pohladu, hned zacal ako je to komplikovane a ze cena je od 400 az po 2000eur, ale ze skor to je blizsie k tym 2000 ako ku 400. Ani som s nim nejednal, otocil som sa a papa, radsej pojdem do DS 30km ako to dat cloveku s ciganskym jednanim.

[upravil dne 31/8/12 07:38 od hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovnako, ako ked su zlomene klapky. tj strana spolujazdca mi nechladila=siel teply vzduch zvonku. Chladilo mi iba z vyduchu nalavo od volantu a v strede co su dva vyduchy, tak mi z laveho siel studeny vzduch iba na lavom kraji cca 1/4na toho vyduchu a na pravom kraji tak 2/3iny toho laveho-stredneho vyduchu mi siel uz teply. Pravystredny vyduch a uplne pravy pri spolujazdcovi uz fukali teply.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teplota napravo se sice regulovat dala, ale jen v určitém rozsahu při topení, viď? Mně se to tak totiž chová. Z levé strany mi jde při chlazení studený vzduch a z pravé je o něco teplejší. Čím nižší teplotu nastavím, tím větší rozdíl tam je. Ale když je třeba ráno chladno a nastavím nějakých 22°, už fouká z obou stran vzduch stejně teplý. A když teplotu dál zvyšuji, už to funguje dobře. Takže klapka běhá, jen zřejmě nedovírá...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teplota napravo se sice regulovat dala, ale jen v určitém rozsahu při topení, viď? Mně se to tak totiž chová. Z levé strany mi jde při chlazení studený vzduch a z pravé je o něco teplejší. Čím nižší teplotu nastavím, tím větší rozdíl tam je. Ale když je třeba ráno chladno a nastavím nějakých 22°, už fouká z obou stran vzduch stejně teplý. A když teplotu dál zvyšuji, už to funguje dobře. Takže klapka běhá, jen zřejmě nedovírá...:myslim

skús demontovať servo motorček a potočiť klapkou (po demontovaní by si mal vidieť ozubené plastové koliesko, ak ho neuvidíš alebo ti pri pokuse o potočenie spadne dnu alebo zistíš, že voľne behá, klapka je v prdeli :grr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oki chcem sa opytat ked demontujes ten servo motor je k tomu motorceku lepsi pristup ako ked chces demotovat/menit tu klapku lebo sa mi zda lepsie vyskusat ten motorcek kym rozoberiem celu pristrojovku...mam rovnaky problem ...vodic studeny vzduch,spolujazdec teply...ked som zavrel vyduchy spolujazdca a vodicove zo studenym vzduchom som nechal aj tak to bola bieda ten vzduch bol vlazny ako studeny....asi predam tak klima to sa mi zda uz riadny problem....a to nehovorim ze mi v servise odlomili bezpacnostny srob na kolese a jazdim tak ze kazdy den musim dofukat,chcem srob odvrtat a skusit vytahovak skrutiek,a zadalsie potrebujem vymenit zhavice to som cital ze je zase robota nanic ....proste sa to serie....chcem si to porobit sam ale nemam garaz som sa prestahoval do Noveho Jicina a robit to pod holym nebom hrozne

[upravil dne 2/9/12 21:33 od Maroš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš defekt a preto musíš dofukovať koleso? Inak neviem čo spoločné má dofukovanie kolesa s bezpečnostnou skrutkou, najjednoduchšie tú skrutku vyberieš ak na ňu navaríš klasickú šesť hranú dajme tomu 12 maticu a povolíš nástrčkovým kľúčom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa poškodila hlava na bezpečnostnej skrutke a išlo to ťažko vŕtať nakoniec navarením matice to išlo. Navariť sa matica na tú skrutku dá, zvára sa o vnútornú hranu matice kde je závit. Záleží čo máš za disky, koľko miesta je okolo skrutky. Stalo sa mi to na origo disku a šlo to navariť bez jeho poškodenia (pri zváraní odpoj batériu).

[upravil dne 2/9/12 22:53 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...