Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skakanie teploty pri spustenej klimatizacii


rybko

Recommended Posts

Dobry den,

chcel by som sa vas spytat, ci sa niekdo nestretol s tym, ze ked spustim klimatizaciu, zacne mi skakat teplota az do cerveneho pola a pritom aj zasvieti aj ikona STOP. Robi to tak na striedacku, lebo na chvilku to prestane robit a potom to zase zacne skakat. Predny ventilator po spusteni klimatitzacie sa po par sekundach spusti a kym je spusteny tak teplota mi neskace, ale po chvilke sa vypne a vtedy zacne teplota vyskakovat do cerveneho pola az kym sa zase ventilator znovu nespusti. Prekrimpoval a vymenil som obidve relatka na ventilatori pretoze boli dost zaoxidovane...ale ventilator sa stale vypina. Prepojil som aj ventilator na priamo a vtedy sa nevypinal, tak si myslim ze vo ventilatore by to nemalo byt.

Moje auto je Peugeot 206 2.0HDi 66KW rocnik 2000 a klimatizacia je manualna.

Vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som bol na diagnostike, a odskusali sme obe relatka, a obidve su funkcne. Ale zistil som, ze prvy stupen chladenia vobec nefunguje, aj ked prepojim silove kable napriamo(zistil som, ze ked som to skusal predtym, skusal som len druhy stupen chladenia a ten funguje). Niekde som sa docital, ze by tam mali byt este niake tepelne poistky, ale ja som tam nic take nenasiel. Su na tomto type chladenia tieto tepelne poistky?? Alebo kde by este mohla byt este chyba, ked nieje na tych silovych kabloch prveho stupna chladenia ziadne napätie.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...