Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interiér ála pašík


Antares

Recommended Posts

Tak kóóónečně mi doma chodí NET. To je parádička :P :P No nic. Klucííí, nepřemýšleli jste někdy o změně podsvícení přístrojovky? Né, že bych měl něco proti oranžové, ale co třeba taková MODRÁ ;) jako v pašíku. Kde byli diody (ovládání světel...) tam je to v poho, ty sem vyměnil, ale co ostatní :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, konecne. No ja nad tim uvazuju uz dost vazne posledni mesic. Uz mam koupeny plexisklo, sundany pristrojovy budiky. Ted jenom musim nechat udelat novy polepy a nejak to nedesetruktivne nandat zase na ty budiky. Pak uz jenom ty diody, ale to je brnkacka. Tak kdybys nasel nejakej lepsi a jednodussi zpusob, tak napis. Jinak se to pokusim zdokumentovat!!

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle témátko mě taky zajímá. Zatim mě nenapadlo co s těma oranžovejma světlovodama v přístrojovce. Nějak detailně jsem ji zatim nerozebíral, ale nezdá se mi, že by tam byly k ničemu a bez nich bude rozvod světla velmi váznout. Máte to někdo vyzkoušený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude super :D Taky sem uz trošku experimentoval, ale spíš s menšíma věcma. Do palubky se ni moc vrtat nechce, aby to nebylo ještě horší. Jestli to podsvícení od žárovek rozvádí nějaký oranž plast, tak by snad nebyl problém, místo něj dát modrý, nebo bílí a modrý diody místo žároviček ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, oni ty světlovodný plasty nejsou žádná trivka. Jsou to takový všelijaký patvary. Pokud si někdy měnil žárovku v přístrojovce a trošku ses díval, tak sis toho určitě všiml a vyrábět je? Zkusil sem experimentovat se sytě červenou a takhle podsvětlený tlačítka na okýnka a šíbr... Hmm, vypadá to docela cool. Asi to hodim do týhle barvy. ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát sem si koupil SUPERHUSTOU SUPERČERVENOU folii pod budíky a všechny tlačítka. Cena za 50x100cm - 250 Kč vč DPH. Libovka. Od nikoho byc si zrovna tohle dělat nenechal. Vím jak to leckdo dovede sprasit a pak se dohaduj, že ti zdovna nefunguje to či ono a že to před úpravou fungovalo. Vrhnu se na to a poslu nejaký fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. Dělá to jeden chlapík v Brně. Byl myslím v TUNINGU někdy loni v srpnu. Ale dělá jen felicie a oktávky. Ptal sem se na Peginu a říkal, že to ještě nezkoušel, ale a? se stavím. No a cena? Základ 5500,- co umí.....ale na neše vozítka...tak těch 7000 :-((( Proto bych to chtěl vymyslet nějak jinak.

For Hics: Ten origo plast jde vyndat lehce, nebo násílím :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti jde o nasvícení palubky tak v 205 jsou takové malé žárovky a namočil jsem je opatrně do barvy a bylo to a svitilo to krasně.Ale musiš si koupit nove a neobarvené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Antares. Čéče nevim. Musim to nějak prozkoumat, ale jít to musí. Dám vědět. Zatim sem dal folii pod všechny tlačítka a pod ovládání topení. To je fakt pohoda a vypadá to ZUPER. V ovládání oken a šíbru folii nedávám. Místo origoš žárovek dávám 2x vysoce svítivou červenou led a je to vidět o dost líp než předtím. Žárovičky se mi nechce barvit, páč se dost ohřejvaj a obávám se, že by barva dlouho nevydržela, tudíž půjdu cestou fólie i pod budíkama. Navíc, když odejde žárovička, tak vyměníš za bílou a nemusíš znovu barvit. Ta rudá je fakt hezká. Je dobře vidět a metluče do očí jako modrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...