Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zpětná zrcátka


Koubis88

Recommended Posts

čau lidičky,

mám automatické sklápení zpětný zrcátek při zamčení vozu, ale občas při odemykání sse mi zpětné zrcátko u spolujezdce otevře jen do půlky a musím vůz znova zamknout a odemknout a občas až na třetí pokus se podaří...

čím by to mohlo být?? ;)

Díkes za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednomu členovi tady jsem to opravoval. Jsou to asi dva roky, takže si to už moc nepamatuji. Musí se vyndat sklo, opatrně vycvaknout barvený kryt. Mechanismus zrcátka je snýtován, nýty se musí odvrtat - při montáži se nahradí šrouby. Těžko se to popisuje. Musí se to dělat intuitivně. Kdo nemá technické schopnosti a obrovskou trpělivost ať se do toho raději nepouští. Vzpomínám si, že se musela více posunout samojistící podložka na hřídeli sklápění zrcátka, kvůli stlačení pružiny, která zajišťuje správné zaskakování v kulise sklápění zrcátka. Nejdříve se ale musela demontovat, vyčistit a promazat kulisa sklápění zrcátka. Jako mazivo jsem použil silikonovou vazelínu. Než se mi podařilo docílit správné funkce poloh zrcátka, tak jsem to měl párkrát rozebrané. Jo a vůbec nebylo potřeba demontovat zrcátko ze dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znie to este zlozitejsie ako som si predstavoval ... ja by som ho ale aj tak z dveri demontoval cele, parkujem na ulici a predpokladam ze to bude robota na viac ako den

:xvul prave pre taketo opravy by sa hodili skusenosti niekoho kto pracuje v psa v trnave a vie ako sa to sklada, aj ked napr zrkadla im urcite chodia uz poskladane a nacvakavaju tam len frebne krytky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...