Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zásuvka 12V v kufri


tukan1

Recommended Posts

Gabriel: to je ale docela prasečina... nedejbože kdyby si obě zatážil max proudem zásuvky (2x8A) ... 16A.. to ty původní kabely budou skoro svítit... nedejbože když do té zásuvky prdneš třeba 15A... také jsem takové zařízení viděl (přímotop nebo rychlovarka)... fuj :) hezky kabl z nejaky hlavni svorkovnice a nebo primo z baterky

tukan1: táhni to jak jsem popsal vyse ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používám jenom ledničku(málokdy) v kufru a nabíjím mobil a na to mi to stačí. nechtěl jsem tahat kabel od ledničky k zásuvce a napojit to přes rozdvojku :aut

EDIT: ani ve snu by mě nenapadlo napojit na to rýchlovarku

[upravil dne 7/7/12 20:50 od Gabriel 307]

[upravil dne 7/7/12 21:05 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabriel: to je ale docela prasečina... nedejbože kdyby si obě zatážil max proudem zásuvky (2x8A) ... 16A.. to ty původní kabely budou skoro svítit...

Dovolím si nesúhlasiť. K zapaľovaču idú káble ktoré bez problémov zvládnu i 30A ale poistka býva 15 A. Ak to zapojí na pôvodnú (časté riešenie) je obvod istený pôvodnou poistkou. Ak pripojí spotrebiče ktorých príkon prekročí hodnotu poistky tak jediný následok bude prepálená poistka. Žiadne horenie káblov sa nekoná.

Na 15A mám vyskúšané že v kufri chladnička a v predu zapaľovač normálne fungujú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...