Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

407 sw - renovace za 250 000 ?


Guest Mr.Knedlik

Recommended Posts

Guest Mr.Knedlik

Lev s Vámi, drazí přátelé plechového krále zvířat, bohužel ale ne krále plechových zvířat.

Obracím se na kohokoliv ochotného z Vás s obrovskou prosbou.

V roce 2010 jsem koupil Peugeota 407 sw 1,6 HDi r.v. 2003. Už od začátku v tom byly problémy, ale to je dlouhý příběh. Zde na foru jsem již řešil nový motor apod.

Teď je v autě už za opravy cca 250 000 a stále to konce nebere, a nyní to hlásí Depollution system faulty, FAP regeneration cycle urgent, Engine Management faulty a jiné. Zdejší neuat. servisy si s tím neporadí a autor. lokální má ceny, že bych si za něj mohl koupit nové a vyjde mne to stejně draho.

Najde se v těchto řadách, kdo by mi chtěl a mohl (samozřejmě ne zadarmo) přiložit ruku k dílu? Lokalita není až tak důležitá, ale Čechy nejlépe.

Představa je, napíchnout jej a zjistit všechny vady co nahlásí SW, a pak okem znalce shlédnout měněný motor a následně provést poradu jak postupovat

[Edited on 7/7/12 07:37 by Mr.Knedlik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ako pisu vsetci , tak Straki ma dobre referencie.

myslim si , ze treba sa zamysliet, ci tych 250 tis sa oplatilo vrazit do toho auta, ked myslim ze za 250 000 uz kupis daku 2008 , al 2009. .....

viem ze auto je auto a uz ked su tie peniaze tam nic sa stym neda robit, ale predsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...