Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neznámý čudl


Guest Cabrio

Recommended Posts

Můj dotaz bude asi směřovat spiše jen k majitelum vozu 306.Mám v autě knoflik a do teď nevím k čemu je.Je po leve straně volantu dole co je ovladani světel.Je na něm vyobrazen křížek a dvě šipky.Co se tim zapíná dík. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se bude asi Cabrio bát s ti cudlikem manipulovat, páč výsledek je zhola nejistej. Nakonec může bejt rád. Sou lidi, kteří by v autě rádi měli např. mlhovky(který maj ve skříni), ale nemaj na ně ten čudl :D. A vrakáče opět zarytě mlčej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na náhradní díly byl kabrňák strejc. Bydlel v Letáči u takový šikovný zatáčky a měl trvalý přísun. Jen si moc nemohl vybírat kdy mu co přiletí. :) Všimli jste si někdy, kde takový vrakáče jsou situovaný.... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten čudl je kulatej a na zadni okna to asi nebude a u cabria by to asi nemelo ani moc význam.A zkoušel jsem to zapínat a vypínat a stejně nic jsem nezpozoroval.Ta palubovka to taky asi nebude.Jediný co to dělá je když to zapnu tak se to rozvítí.Ten čudl ale to je vše co jsem spozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...