Jump to content

vrzání od přední nápravy

abio
 Share

Recommended Posts

zdarvím všechny mám 306ku 1.4 r.v. 2001

, vím že podobných témat je tu hodně ale nic z toho nevyhovuje, od předku při otáčení kol hlaveně když stojím se ozývají vrzavé zvuky , myslel jsem že to budou ložiska tak jsem je přehodil ale i ty původní byly ještě v pořádku , manžety na poloosách jsem měnil taky nedávno a klouby byly v pořádku, tak fakt nevím čím to může být tyčky stabilizátoru jsou staré asi 2 roky ale moc toho nenajezdím cca 7000km za rok

prosím o názory případně návrhy řešení

děkuji předem!!!

zdarvím všechny mám 306ku 1.4 r.v. 2001

, vím že podobných témat je tu hodně ale nic z toho nevyhovuje, od předku při otáčení kol hlaveně když stojím se ozývají vrzavé zvuky , myslel jsem že to budou ložiska tak jsem je přehodil ale i ty původní byly ještě v pořádku , manžety na poloosách jsem měnil taky nedávno a klouby byly v pořádku, tak fakt nevím čím to může být tyčky stabilizátoru jsou staré asi 2 roky ale moc toho nenajezdím cca 7000km za rok

prosím o názory případně návrhy řešení

děkuji předem!!!

Co horní uložení tlumičů ?

Ano, vypadá to na ložiska horního uložení. Ted jde o to, jaká ložiska měnil, zda na kole nebo ta horní :aut.

Jak to zjistit: Otáčet volantem při stojícím autě a druhá osoba bude mít ruku na horním uložení a pokud to bude přeskakovat, je to ložisko ... i pohled na pružinu by to mohl odhalit.

čepy řízení ... když je to při otáčení volantem ... :myslim mohly by být zarezlé :myslim Jinak vrzání mi dělala tyčka stabilizátoru, ale to byla Starline a byla tam dva roky (cca 35tkm).