Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Náporové sání


Guči

Recommended Posts

Pořád přemýšlím co vymyslet se sáním, chtěl jsem sání od Raceland, jenže nějak mi neleze do hlavy jestli to u mojeho auta bude tahat vzduch, když tam není žádná mezera mezi nárazníkem a kapotou...:myslim

Případně jestli má někdo nějaky lepší řešení?

Druhá věc, co s těma hadicema a čidlem co vede do filter boxu?

Na odvětrávání víka dát zběrnou nádobu případně oddechovej filtr, ale pořád mi tam zbývají tuším dvě hadice a čidlo teploty nasávaného vzduchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vymyselt se sáním klasika prořezat otvory do masky a je to :D

co vymyslet s odvětráním hlavy? jednoduše vytáhnout hadici pod auto na hulváta nebo do nějakýho sběrnýho něčeho co občas někde z recykluješ.

čidlo teploty nasáveného vzduchu by mělo být zachovaný ne? já myslel že je až u klapky. nevím teda jek to máte ne xsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u staryho modelu je lepsi brat vzduch od spodu, na hlavu oddechac, na cidlo bys vyris diru do ty hadice nebo trubky a ze zbytkem uz ti neporadim:D jinak dneska sem se rozhodl ze si udelam na saní cool box pred chvili sem ho dodelal zejtra ho akorat nalakuju, je uzasny co clovek vsechno nevymysli kdyz se nudí, udelal sem to z krytu na mikrovlnku:D az bude hotovo tak dam foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...