Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klady a zápory těchto bedýnek?


Medvěd

Klady a zápory těchto bedýnek?  

  1. 1. Klady a zápory těchto bedýnek?

    • Citroen Berlingo
      7
    • Fiat Dobló
      2
    • Opel Combo
      0
    • Peugeot Partner
      21
    • Renault Kangoo
      0
    • VW Caddy
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Pro jakýho pětimístnýho pick-upa byste se rozhodovali, pokud byste měli tyto požadavky?

Pětimístná verze

Naftová verze

Šoupačky ideálně na obou stranách, minimálně ale musí být jedny

Dobrá by byla klima, ale nebude-li ....

Cena ideálně do 50 tKč

Auto by mělo jezdit 90% po Praze do 200 km denně (převozy zboží mezi firmami).

Klidně se rozepište o kladech a záporech různých typů, spolehlivosti, servisu .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak neni třeba přemyšlet nad chybami .

kup berlouše nebo partaka (servis trnkos a pp205 za hubicku)nejlip 1,9D s klimou jich moc neni tak leda 2,0Hdi 66kw, mrkni hlavne na zadninapravu (8000) vic bych asi pri te cene neresil , mozna pro tvuj ucel bych vzal zadni kridlove dvere nez vyklopky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo - nebude - na trdlování po Praze není zázrak třeba

Gronholmm - ano, vylítaný to být může, ale když vidím, za kolik se tu v poslední době prodaly relativně slušné 406ky, tak si říkám, že by se třeba o slušnou bedýnku dalo zakopnout (nehoří to, jen to zvažuju - třeba ani nebude potřeba a bude to vlákno bez finálního výsledku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr - zatím jsem jen ve fázi přemýšlení (je mi líto huntovat po Praze 406ku a dík bedně bych mohl mít i nějaký zakázky, který teď odříkám). Ale chtěl jsem získat info i o jiných autech než Berlouš/Parťák - třeba takový Dobló se mi fakt líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som hlasoval za Parťáka. Máme vo firme 1.9D klasiku a má nalietaných vyše 500.000km s jedným repasom zadnej nápravy. Strieda sa na tom asi 10 zamestnancov a nikto sa k tomu nechová ako k svojmu... Mení sa len spotrebák (olej filtre atď...) a počítam, že keď ho niekto nerozstrelí tak ešte ďalších 500tkm nabehá... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berlingo/Partner 1,9D, do 50tis se servisem ale dost těžko, do 50 pořídíš, ale ten servis bude stát v brzké době víc. Jinak pokud to není nutné, spíš bych jezdil s tou 406, tu už neorasíš tolik, aby servis stál víc než pořízení a servis té druhé pixly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro Partnera-Berlingo, sám jsem koupil před cca 2 měsíci Parťáka za necelých 50 000.- a zatím jsem spokojen. Caddyho za tyhle peníze neseženeš, mám na mysli ten novější model, kterej už vypadá docela pěkně, r.v. tuším 2001 a výš. Kangoo jsou vyhoněný mr.ky, dávají tam poddimenzovaný motory, osobně jsem s é dvěma Kangama u bývalé firmy najezdil cca 60tkm a byli pořád v servise. Fiat dobló by šlo ale už zase jen ten novej model r.v. nějak 2009 výš, ty starší se mě vůbec nelíbí. Opel Combo měl brácha na rozvozy obědů, 1.3 naftu a jelo to docela dobře, i užitková vlastnost byla dobrá, ale toho taky do 50 tisíc neženeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na firmě jsme měli první nodel Berlinga 1.9 suchý diesel a naprosto bez problémů.Hlavně to umí jezdit na rostlinný olej kterej pořídíš do 10,- Kč.Před dvěma léty jsem ho pořizoval po 5,- Kč/l-. To se to jezdilo.A naprosto bez problémů víc než 150000 km na ten olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...