Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slováci kde jste? :-)


Pe.Tr

Recommended Posts

ja vam to reknu takhle. Mam problem s autem a protoze jsem tady dlouho, tak jsem proste zvednul telefon, zavolal jednomu clenovi a rikam, trapi me prehrivani, nejede mi sahara.

Odpoved: zkontroluj si pojistky v motoru. Provedl jsem, vse v poradku. Volam znova, a rikam, ze pojistkama to nebude. OK, podivej se na odpory, jsou tam a tam. Az prijdu dom, tak mrknu.

Myslite, ze v takto funguji autorizaky? Nefunguji.

Proto platim prispevky, proto jsem clenem klubu, PROTOZE JE TU KUPA DOBRYCH LIDI A ZNALYCH LIDI a vim, ze se na ne muzu obratit s uplnou picovinou jakou je odvoz motorky z budejovic do prahy, domluveny ten den v 00:05 hodin rano a druhy den odpo se proste jelo pro bike. Navrat byl cca v 23:30 protoze se vyrazelo po 17:00, cestou se jeste narychlo vybiraly dalsi penize, ale v tom pro me tkvi krasa tohoto klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľa nedostatkov na 306 a 807 som odstránil vďaka tomuto klubu, teda jeho členom. Taký posledný je napríklad ovládač telematiky za ktorý na vrakáči pýtali 50€ a ja som ho zalepil zo sekunďákom za 3€. Čistá úspora 47€ a to ešte nerátam prevozenú naftu.

Ďalej sa mi rysuje trubka na klímu s ktorou my pomáha člen dušan2.

Zavše mi nedá spomenúť aj člena 21grams ktorý mi DAROVAL funkčné čerpadlo posilovača riadenia na 306.

Viacerý členovia mi už takto pomohli či už priamo alebo nepriamo už cez existujúce vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Urcite co by mna dohnalo k zaplateniu clenskeho by bolo nejake obmedzenie pristupu na forum, napriklad, moznost precitat si lubovolnu temu, ale moznost pisat do nejakej temy, resp. vytvorit novu by sa nedalo... :myslim

Dobry navod jak uspesne umrtvit forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vvitty dodo se nepta na tve clenske ale nato vymyslet jak primeet cestny stat se radnymi , to zes nezaplatil pac si znechucen uz vime davno všichni.

Pastorku hezky jsi to napsal :potlesk

naobranu Slovaku doplnim ze 18000 registrací z čech má 340 řádů což je hezčí číslo ale taky nic moc . Ale já věřím že do konce volebního období, tohoto ,překonáme bajnou hranici 500 řádných členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sraz na tom mit podil určo bude ale projevi se to časem. Slovaky bohužel.žádní nedorazily. Uvidime po Pieštanoch.

pravdou je že po sraze se projevila větší sledovanost fora a vyssi počet registrovaných členů což si myslíím pro začátek je dobrý a ukol to splnilo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sraz na tom mit podil určo bude ale projevi se to časem. Slovaky bohužel.žádní nedorazily. Uvidime po Pieštanoch.

pravdou je že po sraze se projevila větší sledovanost fora a vyssi počet registrovaných členů což si myslíím pro začátek je dobrý a ukol to splnilo .

Tá neúčasť Slovákov v Kokoříne ma určite súvis s tým čo som písal. S Durom sme chceli prísť ale nakoniec, veľmi neradi, sme museli účasť zrušiť.

Doba nepraje voľnočasovým aktivitám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...