Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

V noci na 3. července zemřel ve věku 85 let jeden z nejvýznamnějších automobilových designérů všech dob - Sergio Pininfarina


Péťa

Recommended Posts

Unika mi asi z vetsi casti smysl kazdeho dalsiho takovehoto vlakna (\"nekdo zase zemrel....\") ale budiz tedy :

Byl to pozoruhodny clovek, zustava za nim velky kus prace a dozil se jiste zaslouzeneho uznani a take vysokeho veku o kterem si mnozi muzou jen nechat zdat.

HOWGH dopsal jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta : To je fakt, ten rozdil vidim :) Nechtel jsem vyznit nejak arogantne,jen mi proste nejde na rozum, kdyz tady casto \"brecime\" nad smrti kazdeho druheho i kdyz jsou toho predtim uz plne noviny a i Facebook apod. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: mozna proto, ze se tu najde dost lidi, kteri nejsou na fcb a i pro mne nase forum znamena vic, nez fcb. A nevim proc by to sem nikdo nedal, stejne jako kdybych byl na foru Mattoni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stibto: No vidíš a já se to dozvěděl tady. FB a podobné zvěrstva pro pedofily mi do PC nesmí a zpravodajství ČT, NOVA atd. ani ťuk.

A nemyslím si, že brečíme na smrtí každého druhého - vzdáváme poctu člověku, který něco dokázal a v oblasti, která je nám, motoristům blízká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto - je to o tom, že zemře-li osobnost, která pro jiné i něco udělala, tak prostě některým přijde v momentu její smrti úplně normální se o takto smutnou informaci podělit. Ano - jsou lidé, nad kterými truchlí jen jejich nejbližší (a někdy ani oni ne), ale k nim určitě zde vzpomínaný pán nepatřil.

P.S.

Nedomnívám se, že bychom byli fórum fňukalů ani že tu je podobných témat nějak mnoho - pokud se tu k něčí smrti zakládá vlákno, pak to zatím vždy byl člověk takové maličké pocty hodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stibto: No vidíš a já se to dozvěděl tady. FB a podobné zvěrstva pro pedofily mi do PC nesmí a zpravodajství ČT, NOVA atd. ani ťuk.

A nemyslím si, že brečíme na smrtí každého druhého - vzdáváme poctu člověku, který něco dokázal a v oblasti, která je nám, motoristům blízká.

Ja FB a \"ostatni zverstva\" pouzivam takze dekuji za toho pedofila. Ale ja nejsem vztahovacnej, jinak bych si uz o Tobe myslel neco podobneho ;) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...