Jump to content

V noci na 3. července zemřel ve věku 85 let jeden z nejvýznamnějších automobilových designérů všech dob - Sergio Pininfarina

Péťa
 Share

Recommended Posts

Což o to, lidi na to určitě měl, ale vždycky se kus jeho osoby podepsal v každým designu, který vyprodukovalo jeho studio. A věř nebo ne, i kdyby měl zaučenejch 100lidí, tak bez něho to už nebude ono ;)

Guest StibTo

Unika mi asi z vetsi casti smysl kazdeho dalsiho takovehoto vlakna (\"nekdo zase zemrel....\") ale budiz tedy :

Byl to pozoruhodny clovek, zustava za nim velky kus prace a dozil se jiste zaslouzeneho uznani a take vysokeho veku o kterem si mnozi muzou jen nechat zdat.

HOWGH dopsal jsem.

Guest StibTo

Peta : To je fakt, ten rozdil vidim :) Nechtel jsem vyznit nejak arogantne,jen mi proste nejde na rozum, kdyz tady casto \"brecime\" nad smrti kazdeho druheho i kdyz jsou toho predtim uz plne noviny a i Facebook apod. :papa

Stibto: mozna proto, ze se tu najde dost lidi, kteri nejsou na fcb a i pro mne nase forum znamena vic, nez fcb. A nevim proc by to sem nikdo nedal, stejne jako kdybych byl na foru Mattoni :)

To Stibto: No vidíš a já se to dozvěděl tady. FB a podobné zvěrstva pro pedofily mi do PC nesmí a zpravodajství ČT, NOVA atd. ani ťuk.

A nemyslím si, že brečíme na smrtí každého druhého - vzdáváme poctu člověku, který něco dokázal a v oblasti, která je nám, motoristům blízká.

Stibto - je to o tom, že zemře-li osobnost, která pro jiné i něco udělala, tak prostě některým přijde v momentu její smrti úplně normální se o takto smutnou informaci podělit. Ano - jsou lidé, nad kterými truchlí jen jejich nejbližší (a někdy ani oni ne), ale k nim určitě zde vzpomínaný pán nepatřil.

P.S.

Nedomnívám se, že bychom byli fórum fňukalů ani že tu je podobných témat nějak mnoho - pokud se tu k něčí smrti zakládá vlákno, pak to zatím vždy byl člověk takové maličké pocty hodný.

Guest StibTo
To Stibto: No vidíš a já se to dozvěděl tady. FB a podobné zvěrstva pro pedofily mi do PC nesmí a zpravodajství ČT, NOVA atd. ani ťuk.

A nemyslím si, že brečíme na smrtí každého druhého - vzdáváme poctu člověku, který něco dokázal a v oblasti, která je nám, motoristům blízká.

Ja FB a \"ostatni zverstva\" pouzivam takze dekuji za toho pedofila. Ale ja nejsem vztahovacnej, jinak bych si uz o Tobe myslel neco podobneho ;) ..