Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

wingman formula force a win 7


Vítek1

Recommended Posts

asi pred rokem jsem si vylepsil pocitac a proslo tam 4 jadro a s nim i Windows 7 64bit a dneska jsem si chtel projed okruh a mam problem nikde jsem nenasel ovladace pritom v XP si je naslo samo i kdyz uz to nebylo ono jako kdyz byl propojenej na game port (ma 2 pripojeni USB a gameport) nema nekdo nejakej napad? A radu koupit novej fakt ne protoze dat za neco 5000kč a pouzit to 30 minut za rok neni moc efektivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ale Formula™ Force EX ja mam tohle http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=61 samozrejme jsem to zkousel ale vubec me ho ten program nenajde nainstaluje nejake ovladace ale ten muj ne. Jeste me napadlo kdyz to pichnu k nejakemu PC co ma windows XP a najdu tam ten ovladac co si to samo nainstaluje tak asi ho do 7micek nedostanu co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a slava tak jsme se nekam dostali nainstaloval jsem na to ovladac toho saiteku. A to tim zpusobom ze jsem otevrel instalaci saitek ta samozrejme probehla jen k vyberu zarizeni a pak jsem dal aktualizovat ovladac toho meho a rucne vybrat ovladac saitek coz se kupodivu krasne nainstalovalo a volat se rozsvitil jako ze je pripojen a pripraven ale bez kalibrace, pustil jsem hru volan uvolnil stredovou polohu dal se nechat v jakekoliv poloze coz jsem myslel ze uz bude OK a ve hre me to porad nabizelo jen klavesnici zkusil jsem druhou a to stejne. pak jsem zkusil nejakej cinskej USB game pad nainstaloval se sam a taky neni videt ve hrach! ani jsem v tech windows 7 nenasel nic obdobeho jako zalozku herni zarizeni kde clovek videl a mohl kalibrovat

Edit: kalibrovani jsem nasel vse funguje normalne ale proc to nevidim ve hrach?

Edit2: tak v jedne hre ze 3 kdyz necham nastavenou klavesnici a zacnu mapovat tlacitka tak jde normalne nastavit volant ale ovladac se ani v jedne neobevi ani moznost zpetne odezvy volantu kdyz jsem namapoval ty tlacitka a zkousel hrat tak vse OK az na zpetnou vazbu ta je uplne mrtva to jest volant je jak vypnutej ani stredovou polohu si nechce drzet. to studio od logitechu ho taky vubec nenajde

[upravil dne 3/7/12 17:34 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...