Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 GTi-6, alebo postupný vývoj z ulice na trať


Ivkopivko12tka

Recommended Posts

Mozem potvrdit, kupoval som auto od Zoliho v 2005 a zazil som podobny pristup... Na aute jazdim doteraz a hocikedy som nieco potreboval, vzdy to bola maximalna ochota plus nieco navyse :)

Inak vitaj medzi majitelmi gti6, tvoje sucasne auto som parkrat pozeral a keby bola trosku lepsia situacia, uz by bolo u mna :) Jednu taku uz sice mam, ale takych aut nie je nikdy dost, treba nakupit do zasoby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svet je malý, v Slažanoch má rodinu bývalá frajerka a dobrá kamarátka, nejaká slečna Buláková. Pomerne často tam ešte chodieva, krásny úsmev, široká sánka, dlhé vlásky, rici cici, ukecaná, má rada koníky a všetky zvieratká :)

Nenapadlo by ma, že jej tam jazdí pod nosom nejaké GTi-čko (S16)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som názor niekoho z vás GTi-čkarov/s16-tkárov, či to mám lenivé, alebo je to úplne ok adekvátne. Podotýkam, že žiadne úpravy, všetko v pôvodnom stave.

0-150km/h

http://www.youtube.com/watch?v=pQQV1wSJeC0

20-130km/h už so zaradeným kvaltom

http://www.youtube.com/watch?v=yjuLoofZSlI

[upravil dne 30/7/12 11:38 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D volééé teraz vypadám jak debíílek

ale pridám sa, chrómované lišty, cez dvere nápis racing pro túner 4000, nejaké značky motorových olejú, v zímje jezdit s otevrítíma oknama dokorán a valit do ulic nejaké túner techno, zásadne nejezdit pod 6000 otáček, predbíhat cez plnú a byt bezohladný debil za volantem, turbo z každej strany, kanál namísto výfuku ... jo, nesplnený sen :D

Určite sem to sem nedal, že by sem sa chcel chválit nebo co, len ma zaujíma, či to máme nejako podobné, porovnatelné, alebo lepší, nejsem ten typ člověka a šoféra, o kerém sa tu vyšší bavíme ;)

Prosím ťa, nedalo by sa ti nekedy odfotit mi, jak máš ze spodu auta riešené sání skrz ten airbox? U mňa je tam jakýsik pokus, ide odtál taká bílá nevkusná hadica, která trčí pod auto a je z predu vcelku dost videt, ohýbá sa hore a je napojená do teho plastového černého ,,zběrača\" který je v maske. Rozmýšlám, že ju odtál proste vyrvem a bude si zbírat vzduch len z pod auta. Urobím aj nejakú fotku, jak to tam mám, oki ? ;)

ešte jedno z místa : http://www.youtube.com/watch?v=c-6lzUxU2sE&feature=plcp

0-100 cca 7s

0-130 jestli dobre odčítávám 10-11s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D Nevypadas :super Samo bych rekl ze to jsou naprosto referencni udaje .. resp. mel bys mit 0-100 kolem 7,4 - 7,6 takze to odpovida :)

A ten kroucanec co popisujes jsem vubec nepochopil :aut takze asi jedine foto.. v origo stavu to saje v masce pod kapotou.. pak to jde dolu do filtru.. dole u airboxu je pak plastova uzavrena nadobka (rezonator) a pak to zase putuje nahoru do sani.. viz. obrzek

306_GTi-6_Sani.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá tak, že tam mám iný airbox, ale to mi bylo aj povidané. Tá nasávačka č.5 jak ide dole do tej srandy co vystupuje z rezonátora, tak to tam nemám, husí krk to spájá zespodu rezonátora

nekdo asi v minulosti zavolal pár sfetovanejch negrú, s kleštema a let lampou, tady pro pana domácího, si kluci trošku zablbli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pipistrel - v lete vymetám festivaly, všetko čo sa dá, cez ten víkend je Grape festival, piatok sobota budem určite tam do nedele do rána minimálne :/ Dalo by sa to možno zriešiť, že by som NEPIL (lol) a prišiel sa za vami pozrieť na dve tri hodinky počas dňa. Každopádne, aj Grape je v Piešťanoch, bola by škoda sa nezastaviť, len uvidíme čo na to promile. Ako si čítam, platbu už som nestihol, prihlášku neviem, či je tým pádom potrebné odosielať a taktiež program máte naplnený ako vidím :(

Mimochodom, volal som ti naposledy po ceste z NZ, nedvíhal si mi 2x telefón :P

Cinicman - myslíš ? Niééé, neviééém ... áno ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ďakujem chalani :)

Píšem len v skratke, som v časovej tiesni, takže autko sa má super, nechal som si spraviť fólie najnovšie, myslel som, že budú svetlejšie ale sú práve že celkom tmavé, nevadí, autko dostalo úplne iný vzhľad, veľmi as mi páči.

Najbližššie pôjdeme do servisu asi na výmenu spojky a silentblokov motora, po štarte dosť poskakuje a tie dva vrchné silentblôčiky, také kužely majú vôlu asi 1cm jeden aj druhý, mám podozrenie, že motor by nemal tancovať, no po pridaní plynu je dobrý, všetko ok :myslim

Čo ma však štve je, že mi kocúr nejako prirastá ku srdcu, viacej než by mal. Každý nový škrkanec ma neskutočne mrzí a začínam vymýšlať somariny ... ten lak je veľmi náchylný, neviem či ako každý, alebo je to len na tej čiernej tak strašne vidieť, ale dnes som telefonoval s týmito a bol to príjemný rozhovor s príjemnou cenou, ktorá bola vyslovená - http://www.am-auto.sk/renovacialaku.php

Ako, tie škrabance, nič moc, asi by som to neriešil ale keď tá farba a celé auto je také krásne, prečo si to ešte troška neskrášliť, zvlášť, keď mi ocenili celé auto renovovať v závislosti od poškrábania (nemám žiadny škrabanec ako od parkovanía alebo tak, len také tie mikroslniečka), že by to šlo aj okolo 100 eúr, treba prísť na obhliadku, čo myslíte ?

Pár novších fotiek :

IMAG0830_Hagrid.jpg

IMAG0831_Hagrid.jpg

IMAG0833_Hagrid.jpg

IMAG0834_Hagrid.jpg

IMAG0835_Hagrid.jpg

IMAG0836_Hagrid.jpg

IMAG0837_Hagrid.jpg

IMAG0838_Hagrid.jpg

IMAG0839_Hagrid.jpg

IMAG0840_Hagrid.jpg

čo sa týka toho sania, rovno poviem, nech to rozoberú a prípadne nasadíme novú hruštičku a dáme nejaké zmysluplnejšie sanie, to pre AKCZ najmä :)

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...