Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

torzná tyč 206 2,0 hdi


maco30

Recommended Posts

Já bych řekl, že u všech stejná nebude...rozdílná bude asi tuhost :aut ... jiná bude na SW a jiná bude u 3dv. .... :myslim

Jinak pohledově je myslím stejná, co se týče snížení, tak je to furt o tom samým... vyklepat hlavní torzku ( míň přesný) nebo ty 2 menší ( přesnější způsob) a přesadit je ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznáš to lehko, když koukneš pod auto na zadní nápravu, tak uvidíš přes celou šířku 3 tyče - 2 slabší a 1 silnou. ty 2 slabší jsou ty, které máš na mysli a jsou označeny žlutým pruhem - jedna má jeden pruh, druhá má dva.

Přesazení - u mně se to nepovedlo, je to většinou zarezlý jak prase :grr

Postup: sundáš kolo, uvidíš tam uložení těch torzních tyčí - odšroubuješ Torx (doporučuju nahradit normálním šroubem), vytáhneš aretační podložku a stahovákem tyč vytáhneš nebo jí vyklepneš přes trubku kladivem. Nastavíš si rameno, vrátíš zpátky a je sníženo.

Takhle něják by to mělo být, u 106kařů jsem našel tenhle odkaz: http://translate.google.cz/translate?js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.suzukituning.com%2FPSA%2FSuspension%2FLowering.htm&sl=auto&tl=cs

bude to hodně podobný, ne-li stejný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ak som pochopil: keď sa vyklepne torzná, a pootočí sa dajmeomu o jeden zub tak auto klesne o cca 3,5 - 4cm. dnes som to kukol a keď dám 206 o 4cm dole tak zadok budm mať skoro, alebo úplne na dorazoch. To nemusí byť bespečné! Alebo pohoda? Môžem to tak dať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...