Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

tak jsem hodím ještě tu mojí vobludu :D zatím žádné extra novinky, pořád se řeší ta převodovka, asi je v prdeli, takže jsem koupil MILITEK hodím to tam a uvidíme... auto jezdí (možná o něco líp) než se staroou převodovkou, ale prostě to nejní ono, sem tam to zahučí atd, asi to spíš moc poslouchám, jinak doma se mi plní chodba dílama, jediné co mě na podvozek chybí jsou tlumiče, jinak mám všechno od toho nejmenšího silentbloku po nějakou tu pružinku :D

dneska jsme měli příjemných 22°C takže jsem tomu dopřál trochu očistu, i když tak max na 2dny, dělají nám kanalizaci a to si nedokážete představit jak to tu vypadá:blicismajlik

[upravil dne 20/3/14 20:26 od Mizlerek007]

post-24705-14109636418786_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je už o 4cm o proti serii níž ;) a je to tak akorát, navíc duplex je originál musketier a strčí ve zvuku a \"učinosti\" všechny no name vejfuky do kapsy... přijdou předělat akorát chromové koncovky na kulaté malé a přijde dát trochu dovnitř, zastánce oválů nejsem, ale zatím nic nenadělám, rejty mi kulaté koncovky musketier prodal :D jinak introš se zatím nijak nepohnul, věčně na mě někdo nemá čas :( takže čekám až se to uvolní čalouníkovy a hned to tam hodím... a ted jsem chtěl auto dovézt spíš technicky do konce, ještě čekám ty tlumiče a jen to poskládat a už si můžu zase hrát bez starostí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja proti duplexu nic nemam sam o nem uvazuju ale o dvojite koncovce na kazde strane. tyhle ovaly se mi taky moc nelibi. Ja vim ze uz to je snizene :-) jen teen zadek se mi zda oproti predku nakoplej :-D az pojedu nekdy kolem kutny hiry tak ti napisu at to omrknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo měnil konektor na druhým válci za nějakej jinej a dělalo to neplechu, totálně skorodoval celej kabel, takže když jsem to přeletoval tak to nebylo nic moc, protože byl asi horší ten konektor, takže proto, ale je to el z 607 a je bohužel uplně jiná i když je motor stejnej, ale předělal jsem si to, tak uvidíme co to bude dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejtěžší fáze mě teprve čeká :D ale váhám kdy začit, jestli jako obvykle před relaxem :D a složit to při odjezdu :D nebo až po něm.... každopádně z auta zbude jen holá kastle :D a všechno pěkně poskládat a ošetřit...

jen těch peněz do toho hučí víc a víc :D ale když já tu svojí plíseň mám tak rád :D

[upravil dne 29/3/14 11:35 od Mizlerek007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...