Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

Chlape vidim zes menil ty tapecy, mam v prdeli omezovac ve dverich, poradis mi jak se ty tapecy demontuji? Nebo od kteryho mista či sroubku zacit. Nerad bych na tom udelal vic skody nez uzitku. U 106ky to je jednoduchy, oddelam asi 10 sroubku a tapec mam v ruce, tady mam z toho trochu obavy at tam neco nezlomim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ducatista: postup asi tenhle: dolu mrizka repro, ramecek kolem kliky dveri, pak zaslepky vlevo nahore,

uprostred pod operkou lokte a dole v pravo, vysroubovat vsechny srouby

(4 u repro, 1 vlevo nahore, dva uprostred u zminene operky a madla a jeden dole vpravo)

vypacit plastovy ramecek kolem spinace stahovani okna a vypacit spinac, odpojit konektor a

pak uz jen vycvakani plastovych cudliku z plechu dveri podel dolniho okraje tapecu, nadzvihnuti a sundani ze dveri.

Tenhle postup mám já připravený na demontáž od jednoho člena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v plochym šroubovákem oddělej ty krytky a pod nima je 20torx, sundej ten vrchní trojuhelníček, tak že ho vytáhneš směrem nahoru, pak už to drží jen na tom rámečku kolem kliky, ten můžeš bud sundat taky šroubovákem a nebo pak odpadne až to budeš tahat, pak tto dělám tak že to chytnu za rukojet a škubnu, kolem dokola to drží na cvočkách, který jsou dobrý vyměnit když to sundáš...

post-24705-14109631023791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi díky za radu, takže říkáš ty cvočky radši vyměnit, dobře tak než se do toho budu pouštět, tak je koupím nový. Nevíte někdo kolik těch cvočků je a kolik stojí?

A chlapi, postup jak vyměnit ten samotnej omezovač nemáte? Musím vysadit celý dveře nebo jak to je? Hledal jsem v google hledání ale přesně k tomuhle nic moc nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele já je kupoval na AK, byly ale v uchycení pro Alfa Romeo, John je kupoval u Peugeotu, v kelly jsou ale levnější, tady je objednávací kod pro AK - RO 11152. jinak mám za to, že jich je potřeba 14, kup 2 balíčky at máš rezervní... jinak s tím omezovačem, na S16 jsem to měnil normálně s nasazenejma dveřma, neměl by být problém ani na coupé, ale už si přesně nepamatuju, kolik to drží šroubu atd, ale nic těžkýho to nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky, cinknu si do AK a taky si je koupím pro jistotu.

Mě šlo v tom dotazu spíš o to, jestli k přišroubování omezovače je tam prostor a nemusí dveře dolů, nebo jestli je tam nějakej problém že kvůli pantu dveří nebo malýmu prostoru při otevření se tam od sloupku nedostanu žádným nářadím a tak je třeba nějakej specifickej postup, že musí dveře dolů, namontovat omezovač do dveří a teprve dveře nasadit zpátky a namontovat druhou část omezovače na kastli. Asi z toho dělám zbytečnou vědu, ale tohle jsem nedělal tak před tím chci získat co nejvíc informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...