Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

Můžu se zeptat čím jsi čistil ten motor? Vypadá fakt pěkně!

Věřím že ho dáš dohromady jak se patří, takže ti přeji hodně km bez závad :papa

Teď koukám, že to k tobě mám asi 40 km, tak věřím, že se někdy potkáme osobně a budu to moct zkouknout na vlastní oči:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci takyyy..... :D závidim... já se teď celý včerejšek a ještě dneska budu babrat s výměnou předních a zadních silentbloků na ramenech přední nápravy. Hlavně to sundání původních silentbloků je porod na několik hodin... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no brzdy pískaj po zahřátí strašně :D musim pokupovat zase jiný :D jinak nejhezčí mít nebudu :D to tu mezi váma ani nějde :D já už mám pořádnýho dědka, ale dopřeju mu co si zaslouží a alespon ho dotáhnu do koukatelnýho stavu jako S16 ;) jinak až seženu spolujezdce kterej mi bude držet telefon, tak natočím něco lepšího :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizlerek007 : doporučuju ty Feroda nebo pak ty EBC... ja osobně teď mám ty Feroda a supr...trošku taky pískají když jedeš ostřeji ale fakt tak šíleně jak tvoje ne :D Až dojedu Feroda tak zkusím ty EBC redstuff.. a uvídím co bude lepší. :) a jinak já mám taky už dědka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kola připraveny... v pondělí se přezujou na 205/45 které mám připravený v garáži ... takhle je to hrozný :D a příští měsíc dopadnou snad pružiny, takže to bude o něco vkusnější jinak aby se mi je tam podařilo dát, potřeboval jsem 3cm podložky...

[upravil dne 28/7/12 13:39 od Mizlerek007]

post-24705-14109625934013_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...