Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přívěs - kola


Pecyn

Recommended Posts

Ahojte. Potřeboval bych poradit ohledně koupě přívěsu. Naskytla se mě koupě od majitele a potřeboval bych vědět jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto typem pneu. Mám strach aby to moc neplavalo. Díky za info :D,

http://www.sauto.cz/privesy-navesy/detail/ostatni/ostatni/9718170?goFrom=list

[upravil dne 1/7/12 18:59 od Pecyn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaké \"Samo domo\"?

Tak možná na dovoz cihel z nejbližší prodejny stavebnin.

Malá \"Balonová\" kola = problém.

Přihoď 4000,- a máš profi vozík s 13\" koly.

Je to jen můj názor, ale já bych to nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnej samo domo vozík máme doma, Táta potřeboval k podnikání rychle vozík za auto a koupil ho za třetinovou cenu. Gumy není problém sehnat ale horší vozík jsem za autem neměl. Poskakuje to za autem, řešení podvozku a tyhle malý kola jsou šílená kombinace. Pokud by byl za pár korun tak OK - 6000 Kč je cena úplně mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne.

Třeba tohle : http://www.agados.cz/modules/agados/index.php?module=configuration&action=config_product

Nenji to reklama, jen tenhleten vozík (s dětskou postýlkou) skákal před autem našeho \"sirkaře\" v roce 2008.

Medvěd jistě rád vzpomene.

Vozík, který sháníš, rozumný člověk nabízí za odvoz, ne za tuhle cenu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz nehledim na cenu, tak musim rict, ze mame podobny vozejk na bantamkach a musim rict, ze jsme na nem prevezli uplne vsechno... My s tim jezdime obcas, na chalupu (60km), a ruzny pojezdy... jezdi tak ob tyden... a ty kola jsme menili tak naposled pred 5ti lety a jeste maji vzorek dobry....

takze si nemyslim, ze kdybys ho mohl ziskat za lepsi cenu, ze by se nevyplatil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne.

Třeba tohle : http://www.agados.cz/modules/agados/index.php?module=configuration&action=config_product

Nenji to reklama, jen tenhleten vozík (s dětskou postýlkou) skákal před autem našeho \"sirkaře\" v roce 2008.

Medvěd jistě rád vzpomene.

Vozík, který sháníš, rozumný člověk nabízí za odvoz, ne za tuhle cenu ...

Rád bych vzpomněl, kdybych ale věděl nač?

Každopádně se domnívám, že éra bantamových vozíků je už dávno překonaná a já bych ho za autem určitě tahat nechtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...