Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voda v kufru při otevírání


skuci

Recommended Posts

taky dobrý jak to v Německu vyřešili...

hele celý to trvalo + - 3 hoďky ale bylo to o tom, že sem nevědě,, co všechno sundat, co povolit a hlavně hodně dlouho trvalo, než sem zjistil jak to přesně zadělat aby tam neteklo... takže teď už by to trvalo dovolim si říct max 1,5 hodiny, včetně zaschnutí lepidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to skuci: pozeral som co treba vsetko odmontovat a rukovat na zavretie kufra je prichytena na tapacir?alebo?

Tiez som si vsimol, ze na lavej a tiez aj pravej strane mi ta plastova cast (horny roh) jemne zapiera po zavreti kufra do jedneho aj druheho svetla...postrehol si to?

[Edited on 3.7.2012 23:01 by PeugeotHDi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PeugeotHDI: madlo je přiděláno skrz tapecír do kovové části dveří. Co se týká toho přiléhání plastu ke světlu tak je to kousek nad ním ale nedotýká se ho to přímo..

Pipinek: hele já to za peníze nedělám a při mim štěstí kdybych to někomu dělal, tak mu na tom něco poseru a co pak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes rozebral,utěsnil těsnící páskou a zítra udělám zkoušku.Vše šlo dobře až na ty dorazy,ty mi praskly.Cca dvě hodiny.Snad to bude ok,nerad bych to dělal znovu,blbě se mi tam strkali ruce.Jen nechápu jaký je účel toho víka plech-plast.Proč to neni jen z jednoho dílu a pak by tam neteklo.At se frantíci stydí,vlajková loď a já si tam musím lepit těsnění,aby mi neteklo do kufru:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj pokus nebyl úspěšný,stále tam teče.Asi jsem použil špatné těsnění.Tak jsem to zase rozebral a těsnění sundal.Pak jsem si šel koupit nové dorazy(1kus cca 60Kč) a rovnou jsem si postěžoval na ten kufr a dnes mi volali,že jim na to přišel nějaký přípis, objednají nějaký věci a že pak s tím něco udělají.Tak až to budu mít tak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine zvolavacka....preverim v servise ci to doslo aj k nam...pretoze tu opravu robit doma a nic neulomit...no... radsej to necham na servis...ved naco su, nie? :)

Takze je to potvrdene, je nato zvolavacka a pretesnuju nejake kanaliky nejakou hmotou (silikon/lukopren)...takze kto ma problem nech sa objedna...

[Edited on 13.7.2012 12:41 by PeugeotHDi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, chcel som o tom napísať až na budúci týždeň+foto, keď to budem mať pretesnené, ale aby ste mali príjemný víkend, tak Vás chcem ukľudniť.

Dnes som bol v Peugeote, objednali mi tesnenie a v pondelok, alebo v utorok mi ti opravia zdarma v rámci záruky.

Vraj to nie je (zatiaľ) zvolávačka, ale oprava, ktorú Peugeot vykonáva a asi mi nebudete veriť, ale o tom nevedel ani prijímaci technik, ale dozvedel som sa to z iného zdroja.

Dúfam, že Vám to budem môcť na budúci týždeň aj osobne potvrdiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...