Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

gufero...pri remenici


rotik2

Recommended Posts

ahoj hoši,,,mam 407sw 1,6hdi r.v.7/2007 chcel by som vediet ci je mozne vymenit gufero(semering) na klukovke pri remenici,,,ci mi treba specialne naradie,a ci musim stiahnut aj to ozubene koleso z kluky,alebo to zvladnem vpohode ked budem menit rozvody.a ak ma niekto skusenost ci je to vobec to gufero ked mam od oleja zatecenu ol.vanu a okolie remenice,..mam to len zatecene,nezbadal som ze by mi tiekol(kvapkal) olej..ziadne ol.fliacky...na takomto pezote som este nemelil rozvod,ale na benzinovej 106 ano aj fiate,forde,vw,skoda,,som menil---dakujem za vsimnutie a pripadne obrazky gde zaistim kluku,alebo ma len risku?atd....ps:jasne ze je to možne!!!ale vyberat a dve tretiny rozobrat z motora sa mi nechce...:D:D:D

[upravil dne 1/7/12 12:19 od rotik2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak nakoniec to gufero nebolo :( olej mi tečie cez nejaký elektromagnetický ventil pri hlave. Absolútne nemám šajnu o čo ide ani kde to presne je ale stojí to okolo 130 eur +- . Aspoň tak mi bolo povedané. Na nete to neviem nikde nájsť. To gufero stálo okolo 40 écok :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na hranice mám ďaleko :D Cena nerozhoduje veľmi hlavne nech mi už autíčko fachá ako má :aut Možno to skúsim nájsť u niekoho kto predáva 407čku na náhradné dieli akurát neviem či sa táto súčiastka vyskytuje aj v iných typoch motorov ako v 3l V6. Autíčka s týmito motormi sú dosť zriedkavá záležitosť :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...