Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

coupe V6 280koni


f3Rd@

Recommended Posts

To je normální místo kW tam napsal PS a vyšla tahle kravina...Pro zajímavost nejbrutálnější \"verze\" tohoto motoru je od Renault Sport a má 185kW.

Oprava, on fakt v inzerci tvrdí že to má 206 kW, tak to je magor. To by nedostal ani s turbo kitem, leda že by měl jeden motor na jedno měření... Leda do NL k DP-engineering za bratru 200kKč ale to by asi nebyl takový paskvil pod 100kKč, škoda pěkného coupe... On ten pohled do motorového prostoru dokazuje co je to za trotla :bojim

[upravil dne 1/7/12 06:14 od rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0-100 za 5s? :o

Tomu bych ale věřil..... Taky mi to tak lítalo. ale 280 koní to nemá.

Můj měl údajně 159kW - Nicméně neměl jsem to nijak ověřený. Pouze jsem měl srovnání s jiným coupe se stejným (seriovým) motorem, který bylo výrazně pomalejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Ono coupe jede dost obstojně, stačí s tím ale létat za studena, nebo péct olej (což je hned, zvlášť na old modelu) a je vymalováno... Někde jsem tu už psal když jsem sháněl motor z pěti byly třu chycené na klice. Auto je to dost dobré, ale lidi jsou prasata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...