Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50km/hod na 4-ku po meste s 2.0HDI (80kW) ?


hribe

Recommended Posts

Hosi, co mate 2.0HDI, reknete mi, jestli jezdite 50km/hod po meste na 4-ku nebo na 3-ku? Ja na 4-ku muzu jet tak 55km/hod, 50-kou tak akorat treba z mirnyho kopce, jinak se motor podtaci a trochu jako vibruje-rezonuje cely auto. Tak vetsinou musim radit 3-ku.

Me prekvapuje, ze ten motor je tak malo pruznej. Asi 5 let sem s dieselem nejezdil a mozna sem uz zapomel, jaky ma vlastnosti. Mival sem tenkrat 306ku 2.0HDI a myslim, ze si nechala libit vic, ale mozna uz ti to spatne pamatuju

Diky za rekace, hribe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to asi normalni ...

ja mel kdysi 306ku 1.9TD a taky si mysim, ze ten motor zvladal nizky otacky lip, pak sem mel 306ku HDI (66kW) a tam si taky nepamatuju, ze bych mel tenhle problem. Asi je tam 4-ka kratsi ...

to je jedno, proste holt budu jezdit za 3, neda se svitit ;)

jinak celkove musim rict, ze me ten motor pride docela hlucnej, hlavne pri rozjezdu 1-2, pak od 60km/hod uz to neni tak zly.

dik za reakce, hribe

[upravil dne 30/6/12 20:56 od hribe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jezdím většinou za 3 pro tu 50-sátku je to tak akorát a hlavně když náhodou potřebuju zrychlit tak nemusím podřazovat ze čtyřky a jen si přidám a ten motor se hned hýbá. Ta 4-ka je na padesátku a spíš pod padesátku už moc. Má se jezdit max. 50km/h a ty měšťáci jak jedeš 55 už prudí takže jezdím spíš 45 a to je na trojku v pohodě.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč na smrt? Taky mi přijde, že se motor pod 2000 ot zbytečně trápí. Mému uchu je mnohem příjemnější slyšet motor v rozumných otáčkách než vnímat, jak se motor dusí - pravda, nebudu nikdy jezdit za 4,5 l/100 km, ale na to jsem si už zvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...