Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potvrzení klimatizace ve výbavě + teplý vzduch ze vnitřního větráku


NouF

Recommended Posts

Ahoj, muže mi někdo potvrdit nebo vyvrátit jestli byla od výrobce namonzována klimazizace v autě.

A také řict od kud bere přívod čersvého vzduchu do vnitřního větráku? Když nastartuju a auto je studené tak to celkem něco fouká studeného, ale když jedu a motor se zahřeje tak je to jak fén. Pokud se nepletu tak 405 měla přez motor takovou plastovou rouru která vedla do masky před chladič, ale nejsem si jistej.

Jsem v práci, možná bych to vykoukal v autě, ale mám tu chvilku tak bych se rád zeptal.

VIN: VF38BLFY280008928

Peugeot 406 1.8 16V - r.v. 95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene jde mi o to v autě klima neni. Někdo jí vatahnul jen a při koukání na servisbox jsem vyčetl že tam je. Chtěl jsem si jen ověit od někoho kdo se v serviceboxu vyzná. V autě neni videl jsem hodně odpojenejch drátu atd.. zkusim najít obrazek jak vypadá ovládání je to takové to nevíc običejné.

A tady - http://www.peugeotclub.eu/graphics/gallery/full/265_peugeot-406-break-3-0-v6-24v-7.jpg

Chladič tam je taky jinej ( šiřka chladiče asi 2 cm ) misto tam je celkem velké takže tam byl určite širší atd..

[upravil dne 29/6/12 00:05 od NouF]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak udelej par fotek z motorovyho prostoru a uvidime, jestli to nekdo demontoval, pozustatky klimy by tam byly poznat, treba vlevo vedle hrnce posilovace brzd by byla dira navic, pro prostup trubek k vyparniku, olejova vana motoru by byla hlinikova s drzaky klimakompresoru misto obycejne plechove bez drzaku, atd.

Taky je klidne mozny, ze je to jiny auto, jen postaveny na papirech od nejaky bouracky s tim VINkem co jsi sem napsal, zkontroluj si, jestli neni prevarenej VIN, kdyz otevres kapotu, tak pred spolujezdcem na motorove pricce, stejny VIN by mel byt i na palubni desce pred ridicem dole v levem rohu predniho skla a pak ma byt jeste prinytovany hlinikovy stitek u praveho predniho svetla

[upravil dne 29/6/12 09:29 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před 3 tejdnama auto kupoval tak vedle toho stálo ješte jedno auto (peugeot 406). Takže asi koupil lepší model kterej měl špatné zámky, a bez klima. U mého auta je videt že se někdo hrabal ve všech dveřích a taky tam ta klima neni.

ps. Udělám fotky a pak se ješte ozvu ted nemám šanci utect do garáže .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Podle mě tohle auto klimu nemělo. Plechová vana, chladič, jen jedna sahara. spiš to vidim na postavený na jiný papiry, nebo by to musel někdo totalně překopat. Koukni ještě na ty diry od trubek jak piše Ferry výše.

Hele ja teda našel v Service boxu toto: CHLAZENÍ KLIMATIZACE BEZ KLIMATIZACE :myslim

Takže houby jinej VIN, prostě to bylo bez klimy z vyroby

Koblih asi zahledl toto a zmatlo ho to: KLIMATIZÉR S OHŘÍVAČEM VZDUCHU S MAN OVLÁDÁNÍM

A to že ti fouká teplý vzduch bude nejspiš že se ti nedovírá klapka teplý a studený vzduch

[upravil dne 3/8/12 19:00 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...