Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké přední tlumiče? Sachs nebo Meyle?


MilanF1

Recommended Posts

Výborně toto téma se mi hodí, jelikož mám zadní tlumič na 406 vyteklej ,potřebují tam hodit novy tlumiče, a ted otázka jestli

-olejový

Nebo

-plynokapalinovy?

Značku budu řešit asi Kayabu nebo Bilstein od Badisaka...je rozdíl mezi téma 2 druhy a v čem spočívá ,pokud ma někdo zkusenosti a srovnání,diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupili jsme toho už dost, není důvod myslet si, že objedná pružiny pro jinou motorizaci, prý i délka je stejná, měřil to, ale asi se vloudil šotek, to není jinak možný (každopádně Mondeo je i tak prkenný auto proti 406)... Není to moje, nic s tím nenadělám, takže se omlouvám KYB a všem dalším jmenovaným a dotčeným. Jak tak koukám na dostupnost a ceny, když budu chtít komplet pružiny i tlumiče od jedný firmy, ať to ladí a zároveň plynokapalinové tlumiče, tak to bude KYB, protože

- Sachs na jednu stranu (?) dopředu neseženu tlumič, poněvadž je vyrábějí jen na tu druhou (mám ročník do´99)

- Bilstein neseženu pružiny, protože je tady nikdo pořádně neprodává

- Monroe neseženu tlumiče dopředu, viz. případ Bilstein

Jenže asi to nakombinuju pružiny SACHS, protože rozlišovali i podle stupně výbavy (!) a to se mi líbí, no a ty spropadený tlumiče teda asi ty Kayaby nebo Bilstein (někde jsem četl test tlumičů tuším na Octavii, kde naladěním nejblíž originálu byl Monroe s drobnými výhradami v kvalitě provedení, jenže ty se nějak blbě shánějí, KYB naopak kvalitní s drobnými výhradami k naladění :-) a Sachs dost sepsuli za kvalitativní závady i naladění. Bilstein nebyl a zbytek byly firmy, co původně dělaly zátky na pivo s výjimkou origo dílů -nejlepších- které si prý vyrábí koncern sám, může toto být relevantní vodítko? Vyrábí si PSA tlumiče samo?) Takže vlastně jsem zase na začátku. Asi si hodím korunou, Němec nebo Japonec, stejně ve výsledku záleží hlavně na hlavě za volantem...

Jak jsem pochopil, plynokapalinový tlumič je vychytanější konstrukce, protože tlakový plyn nahoře udržuje pracovní olej pokud možno bez bublinek, čímž má tlumič v zátěži stálejší charakteristiku než tlumič olejový, kde se bublinky (snáze) vytvoří. Neboli pokrokovější řešení. A vymysleli to u Bilsteinu. Takže mám jasno :-)

Ježíši už jsem z toho úplně tumpachovej, ale spokojenej. Dobrou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se stalo, že jsem objednal u Badisaka čepy řízení na 106tku a přišli oba na levou stranu, ač na obalu byl uveden pravý. Takže reklamace, obratem přišel nový a problém úplně stejný - na krabičce psáno pravý a byl tam levý. :D Napotřetí jsem šel do AK a tam si to hned prohlédl. :) 

Takže se může stát, že se objedná dobře a přijde něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...