Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bubliny na zadních dveřích


koblih69

Bubliny na zadních dveřích  

1 hlas

  1. 1. Bubliny na zadních dveřích

    • 1. Ano mám tam taky bubliny
      20
    • 2. Ne nic jsem neobjevil
      7
    • 3. Raději tam nekoukám
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak pokud jde o mě tak to 100% stříkané nebylo což bylo vidět i na sloupnutých vrstvách. Je to chyba té lišty a prachu který naruší lak. Pokud plánujete auto na dýl tak na to koukněte dřív než to z oxidace pozinku přejde na rez. Za poslední dny jsem obhlíd další 3 kousky 407 sw a měly to taky... holt nástupce Felicie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to taky. Ale protože to bylo pod lištou na málo exponovaném místě, ošetřil jsem to 2x základem, přetřel stříbřenkou a tu plastovou lištu na spodní straně u lampiček na 4 místech podložil malými kousky černé lemovky nasunuté na hranu lišty. Když o tom nevíš, není to vidět. Je tam mezera cca 1 mm, voda i prach odtéká a neklepe to do laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj draci měl sem přesně taky to co vy nejdřív puchýřky na pátých dveřích a další rok se mi oběvili pod lištou .Obojí je prý výrobní vada a bezplatně my to opravili v servisu.Je fakt že v tu dobu to bylo pod zárukou ale za skoušku nic nedáte .

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem na zastoupení Peugeot do Prahy, kde mi řekli, že to musím udělat přes servis. Byl jsem v Bludově, kde to jejich zaměstnanec nafotil, servisní knížku ofotil a údajně zaslal na zastoupení do Prahy. Asi za 2-3 týdny mi volal, že mu došel e-mail kde bylo uvedeno, že Peugeot záruku neuznal protože karoserie není prorezavělá.

Dále jsem to neměl chuť řešit, protože jsem byl pěkně nasr..ý a měl jsem pocit, že pracovník neudělal nic víc než jen že to nafotil, protože i k tomu focení jsem ho musel dokopat až k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...