Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo poradí prosím.


Tony-Nino

Recommended Posts

Lidi koupil jsem si slušně vypadající 406 a dojel jsem sní do autorizovaného servisu aby mi ho okoukly co vše je potřeba opravit. Dopadl jsem celkem no odhadli to asi na 30 tak jsem jim poděkoval a rozhodl se že sám to zvládnu levnějš.Jedná se o výměnu st.dílu výfuku a zadního.Přední destičky a lanovody u ručky. Nechci být skrbla ,díly jsem si okoukl na netu jen nevím jaký typ dílu stř.výfuku nebo značku. Mám 406 break 1,8 r.v.98.Poradte děkuju. Tony-Nino.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej na klubu.

1. uprav si nadpis \"Kdo poradí prosím.\" nikomu nic neřekne.

2. Odhad opravy výfuku, destiček a lanovodů na 30 000 Kč? To je fakt hodně, ač je to autorizák viděl bych cenu do 10 000 Kč. S tímhle nevidím důvod, proč jít do autorizáku, schopnější člověk to vymění doma (to asi není tvůj případ).

3. Bohužel neporadím s výběrem výfuku, dej VIN, zde něj lze zjistit OEM číslo.

[upravil dne 27/6/12 21:28 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz som menil na 1.8 cke stredovy aj koncovy cena 100 euro vyfuky +pasta objimky bral som najlacnejsie (polsky polmostrow)robil som si to sam,v type vyfuku neni problem stci prist do mototechny povedat im rok vyroby typ auta aky motor a ci je to sedan alebo kombi a pride ti to co tam ma ist

[Edited on 27/6/12 20:39 by krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil nějaký /údajně pohliníkovaný/ výfuk na aukru na stejný motor,ale na Xantii za nějakých 1649,- i s poštovným,byla to trubka,tlumič a komplet materiál na zavěšení + příruby!Po zimě je netknutý.

Jiank doporučuji do podpisu doplnit popis auta (resp.přidat že máš 1,8i16V 81kW)O něco lépe se bude dát odpovědět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výfuk origo - střední obj. č. 171782, cena 4828,- , zadní origo 1726P8, cena 4828,-. No a neorigo např. u firmy Tyll v Dolních Počernicích, střední - obj. č. 01.59890, cena 1584,-, zadní 01.96360, cena 1933,- a ještě ti ho zadarmo namontují. Navíc zaplatíš jenom použitý spojovací materiál. Zrovna v úterý jsem tam byl s dcerou měnit koncový tlumič na Fábii. Za půl hodinky jsme odjížděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...