Jump to content

P607- nehoda - zkušenosti s generali

Blizzard
 Share

Recommended Posts

Ahoj.

tak maše 607 má první šrámek. zezadu nám jí na kruháči nabrala paní (ford focus pojištěný u generali) když řídila má žena. Byla přivolána policie, která jako viníka určila focuse. 607 má všechny spáry ok, dveře se zavírají ok, výztuha zadního nárazníku je taky ok nosníky ok,, jen zadní nárazník je trochu sedřený (ani neprask) couvací senzory ok. V podstatě by stačilo jenom přebrousit a přelakovat nárazník.

Fokus kapota, chladiče,maska, utržený světla, nepojízdný.

Chci se zeptat jaké jsou zkušenosti s plněním od generali? čeká se dlouho, výše plnění? Dát to radši do servisu nebo penize na ruku?

post-5307-14109625287301_thumb.jpg

Ok, normálně zavolej na Generalli. Nech si udělat prohlídku technikem a pokud ti napíše pouze práci a lakování, tak můžeš nakonec i do autorizáku. Pokud bude něco na výměnu, tka potom asi rozpočet. A co se týče rychlosti, tak teď by to mělo jít rychle. V uvozovkách teď na likvidaci není co dělat :D:papa

U generali jsem měl svou první nehodu (2004) a nechal jsem to řešit rozpočtem. Měl jsem ruplej nárazník na BXku a přišlo mi od nich asi 11000,-. Oprava vyšla na 500,-. Tohle vypadá hodně podobně - nechal bych to řešit taky rozpočtem. Přijel k nim ke smluvním partnerům (likvidátorům) a jestli budou rychlí jako onehdá, tak do měsíce to máš ...

Asi sem skromnej ... mně by měsíc stačíl :) U ČP jsem to měl u 406tky, když mě drcli asi do týdne, ale vim, že ta generali trvala dýl, ale fakt bych nenadával, ale slušně poděkoval - vždyť tohle je super přilepšení, že jo medvěde? :aut:D

Hlavně si to nenech opravovat v servisu - to je fakt u těhle škrábanců nesmysl - dáš maximálně vydělat servisu :mrk

[upravil dne 27/6/2012 20:27 od Neon]

já u Generali jedině +++++++ měl jsem tam pojištěný auta Havarijně a nejlepší... na ťuklej nárazník a zadní dveře (má blbost) mi vyplatili skoro 15tis. po odečtení spoluúčasti. Lem dveří vyťukli a přestříkli kus dílu, nárazník novej, kupodivu i ve stejným odstínu. Oprava necelejch 5tis.

Jestli je opravdu problem jen v tom, co je videt na fotce, tak bych teda vzal penize a sel radeji na pivo, nez je cpat v servisu zpatky do pixly za lak, kterej stejne za chvili odre na parkovisti nekdo jinej :)

Mozna vyklepat RZ...

Takže Generali..... V roce 2008 mě paní při vyjíždění promáčkla blatník, odřela nárazník, kolo a světlo

Oprava tak za 500 až 1000, Dostal jsem 27000 Kč (řešeno rozpočtem) ALE hodně dlouho to trvalo, likvidátor nebo jak se ta funkce jmenuje se po mém častém telefonování snad i nechal zapírat (nepomohlo, v práci je hodně služebních telefonů) Pak na mě zkoušel něco s amortizací, ale už mě neřekl, že u aut s vyšším obsahem než 2000ccm je nižší. Já se to dověděl a peníze dodatečně poslali. Celkem 27 tisíc nějaký drobný. Já byl spokojenej, sice byla fuška ho přesvědčit, že pežot dělal i 406 starej model s 2.1 litrovým motorem. Znal jen 1.9TD.......